Skocz do zawartości

Views


Dangon

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety kolejne pytanie :mellow:

 

Jak zrobic ze gdy zmienie bohatera w inny obiekt to zeby kamera podazala w takim sam sposob jak przy bohaterze przed przemiana??

 

Wiem ze trzeba uzyc "Views" w roomie ale jak ustawiam Views 1 - Bohater (poczatkowy) itd. oraz jak ustawiam Views 2 - bohater (po przemianie) itd. to nie dziala. Bohater ucieka do przodu (bo ma taka predkosc ustawiona a kamera zostaje w tyle...

 

 

Mozecie pomoc? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

view_object[0] = hero_chmura_zdrowie;

 

hero_chmura_zdrowie - to jest bohater po przemianie

 

A tego koda gdzie mam wcisnac? Do kolizji bohatera (tego przed przemiana) w obiektem (na ktorym ma byc przemiana) i tylko tyle czy gdzies jeszcze?

 

Czy to moze sie robi tak jak z alarmami? Bo jakos mi nie wychodzi :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj w kolizji bohatera z chmurką Execute piece of code (zakładka control) i wpisz tam
 view_object[0] = hero_chmura_zdrowie;

 

No to tak zrobilem i nie dziala... tylko bohater i chmurka to jedna postac... bohater zderza sie w ptakiem :P Ale to bez znaczenia.

 

 

Ale ze mnie debil :blink: Juz drugi raz dzisiaj, ehh ja dzisiaj nie mysle poprostu :unsure: Sorki dziala wszystko...

 

Blad moj byl taki ze wpisalem kod w kolizji bohatera z ptakiem 1, a w roomie zderzalem sie z ptakiem 2 :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sluchajcie a jak zrobic zeby powrocil do bohateru poprzedniego?

 

Robie alarm w bohaterze (po przemianie) w create -> alarm[0] = 60; oraz w alarm0 -> alarm[0] = 60; przemiane w bohatera (przed przemiana) i view[0];... tylko ze znowu nie dziala.

 

Nie mam pojecia dlaczego w koncu zadnego errora nie ma, a ten bohater (po przemianie) nie chce sie odmienic... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...