Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy jest jakis program do dodatkowego podglasniania? bo mam ustawione na fulla: sluchawki, dzwiek w windowsie i winampie, a jednak slucham muzy to slysze i tak co sie na okolo dzieje :/

poszukalbym w google, ale nie chce sciagac w ciemno.

PS beznadziejnie to ktos zrobil, ze valhalla sie nie wyswietla na stronie glownej, bo nie kazdy specjalnie zaglada na forum czy ktos nowego posta nie napisal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna ktos jakis program do pisania czasopism w (exportowanych ostatecznie do formatu pdf)? Albo inaczej: w czym był tworzony Młotek?

 

Z góry dzięki za każdą odpowiedź :)

 

Panie moderator, programów poszukujemy tylko w tym topicu, nie zakładamy własnych.

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o tworzenie, a nie o odczyt. Adobe tworzy pdfy z juz gotowych plikow (doc, image czy html, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foxit Reader - polecam smile.gif lepszy od Adobe Readera bo sie chociazby szybciej wczytuje smile.gif
Weź idź stąd <_<

Przeczytaj temat zanim klikniesz Wyślij...

 

Serif PagePlus 8. Najlepszy. Możliwości - a zarazem (w miarę...) prosty interfejs.

 

Był kiedyś w Komputer Świecie - chcesz to ci wyśle instalkę na maila etc ;) Znaczy wyśle ci instalkę wersji demo :P Nie będę ci dawał pirata xD No może niechcąco doda mi się do tego serial _^_ (no może nie serial - a adres do rejestracji internetowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adobe InDesign.. mam ale nie uzywalem go jeszcze, sprawdze koniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje programu do przesyłania grafik przez neta... ponieważ kiedy robię grafiki do projektu, czasami muszę coś wysłać i niestety wrzucać na upload (jest to strasznie pracochłonne)... czy istnieje program do wysłania pliku bezpośrednio?

PS: Przez GG nie mogę, bo przesyła grafy "w kratkę" (raz tak raz nie)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...