Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za duża. :P

 

:TU ZARAZ OPISZĘ MÓJ PROBLEM, ALE NAJPIERW ZJEM ŚNIADANIE:

 

Marmot: Sam nie...eee... rzucaj głupot, bo po 1 jestem mniej wulgarny, a po 2, jak jesteś taki mądry byś... napewno o tym samym Nero mówimy? Bo wiesz, ja mam Nero StartSmart.

 

OK, poradziłem już sobie z tą bijatyką... ale zaczyna się szkoła i nie będę mógł po kryjomu grać w tą bijatyę, i chciałem się pobawić trochę... Jakiś progam, który robi tak, że:

 

Mam całe okno.

W jednym kwadraciku leci 1 wideo.

W drugim leci 2.

Takie coś jak Rewiew Territory na Hyperze...

A w tle jest.. tło...

 

Jest takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonique:

Za duża o 18 pikseli. A co do konwertera: http://www.erightsoft.com/SUPER.html - darmowy, offline, dużo formatów obsługuje. Na samym dole klikasz w "Start Downloading SUPER Š right now and discover this fully featured Multimedia Freeware." Na następnej stronie klikasz w "SUPER Š is a FREE Multimedia software to download and use", a potem w " Download SUPER Š setup file " ;p .

 

@Cyberdog:

Też miałem Nero StartSmart, bo dali mi je za darmo do nagrywarki i przez Nero Express całkiem normalnie to zawsze robiłem ;p . Bierzesz tam nagrywanie danych, wrzucasz przez przeglądarkę pliki a potem jest wybór nagrywarki. Zamiast normalnej nagrywarki wybierasz tam z listy Image Recorder (czy coś w ten smak) i tyle. Mam to jakoś inaczej jeszcze wytłumaczyć :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyberdog:

Po prostu znaleźć nie możesz, a jestem na 100% pewien, że to jest, bo nie raz tak robiłem ;p . Dla podpowiedzi -> w Nero Express pierwsza pozycja w menu które mamy takie graficzne -> po kliknięciu wrzucamy tam pliki przez przeglądarkę która jest pod przyciskiem Dodaj Pliki bądź Add Files (możliwe, że ten napis zmienili, ale chyba nie problem jest znaleźć w trzech przyciskach na krzyż przeglądarkę plików) -> Naciskasz przycisk Dalej/Next i przechodzisz do następnego etapu gdzie jest taka rozwijana lista na górze, a na dole prędkości nagrywania -> w rozwijanej liście na górze (gdzie się wybiera nagrywarkę) wybierasz Image Recorder zamiast np. LITE-ON DVD (w niektórych wersjach Nero Express jest to na samym początku, przed wyborem w menu, więc możliwe, że ten krok będzie nawet krokiem pierwszym w niektórych wersjach) -> Naciskasz na Nagrywaj/Record i cieszysz się wypalaniem obrazu w postaci NRG -> Powinno wyskoczyć okienko, gdzie chcesz zapisać obraz płyty -> Jak chcesz zmienić NRG na ISO, to są od tego programy, wystarczy w google wpisać "NRG to ISO". Bardziej łopatologicznie wytłumaczyć się tego nie da, mam nadzieję, że wreszcie zrozumiałeś, bo z każdym postem pisałem to samo, tylko w mniejszym rozwinięciu, bo miałem nadzieję, że umiesz obsługiwać choć trochę Nero Express.

Co do tego swojego programu, to opisz trochę lepiej o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego mojego programu, o to chodzi:

 

Jest tło...

Na tle, w lewym - górnym rogu ekranu jest kwadracik, w którym jest odgrywane 1 wideo z dźwiękiem.

W lewym dolnym jest odtwarzane w kwadraciku 2 wideo, bez dźwięku...

A z prawej są jakies napisy...

 

A co do Nero, to jeszcze sprawdzę...

Dzienx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zacytuję teraz tekst, który napisałem na IRC'u, ale oczywiście nikt nie znał/nie udzielił mi odpowiedzi.

 

Zna ktoś jakiś program do przechwytywania dźwięku stereo? Mam audacity, ustawiam na przechwytywanie z stereo mix, a i tak mam mono ;/

 

Pilne, na środę. (ostatni termin, naturalnie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...