Skocz do zawartości

GOSTKI!!!


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge opłacić wejścia do miasta, ta mgdzie jest Elfi Miecz jest jakaś barierka której nie moge zniszczyć, a wszystkie misje wykonałem oprócz Magicznego miecza i Tej jakiś tam mikstury. HELP!

To są drzwi. Musisz pójść w prawo i przy palisadzie jest krzak, a w nim klucz.

Matthew mam pytanie wykonałem już te misje oprócz tego miecza na N Noi niewiem jak dostać się do miasta i tam gdzie jest farma to jest jakieś przejście i tam jest chyba to ziele.Więc moje pytanie jak się do tych miejsc dostać

 

Aby dostać się do miasta musisz wykonać misję dla Rhinora (lub dla siebie) i jeśli masz ten miecz to potem tylko musisz zdobyć kasę. Jak tam się dostać, napisałem już.

 

2.Ten Bezimienny to jakiś Flinestone i wizualnie i umysłowo (Eeeeee..., Gdzie?..., Yhmmmm...-wiem, że on starcił pamięć, ale głupi chyba nie jest )

XD Spróbuję trochę to zmienić...

 

Właśnie robię inny świat. Tzn. tamten wywalam i robię nowy, bo te ruiny wcale na nie nie wyglądają. A miasto ogrodzone palisadą to nie miasto. Tak samo z domkami... Zmieniłem grafę i mam nadzieję, że może być. Jutro spróbuję dać screena z miasta i ruin. Nawet fajnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

troszke krótkie to, wszystko bozbijałem, tego od broni strzeleckiej nie znalazłem. Może powiesz o sekretach? a moża mam znowu czekać????

<Edit>

JA bym tak zrobił:

- jedyne runy których urzywałem to manakula i Teleport do miasta.

- Lepiej by było coś jak w Gothicku - 1-0 to nastawienie runów i zwojów.

- Dlaczego nie można wziąć mieczyków do "Plecaka" runów, a tym bardziej zwojów?

-Zabiłem w bałwany w ubarnku (szkieletony lub szkielety) i miałem najlepszą kamizelke.

- ustawie się pod odpowiednim kątem i zapędze potwora, czeby ściana go bloknęła i wale w niego ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź sobie w prawy górny róg planszy. :3

 

Strasznie nudne, system walki irytuje - trafienie 1 na 10 uderzeń? o_o' Niektóre czary też są zabugowane. Do tego niewygodny interface. Bronie też mało zróżnicowane. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra, wciagajaca gra. Podoba mi sie sposob animacji postaci, nie podoba mi sie jedynie to ze postac rusza rekoma tak jakby plynela :blink: . Zadania sa standardowe (zabij tego i tamtego, przynies to i tamto) ale dzisiaj ciezko wymyslic cos oryginalnego wiem po sobie :P . Gra bardzo mi przypadla do gustu. chetnie bede jeszcze przez jakis czas w nia pogrywal.

 

moja ocena: 9/10 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź sobie w prawy górny róg planszy. :3

 

Strasznie nudne, system walki irytuje - trafienie 1 na 10 uderzeń? o_o' Niektóre czary też są zabugowane. Do tego niewygodny interface. Bronie też mało zróżnicowane.

W które ty grałeś? Trafienie raz na dziesięć uderzeń? Ty chyba ściągnąłeś poprzednią wersję.

tego od broni strzeleckiej nie znalazłem

bo go jeszcze nie ma...

 

...i nie będzie. Zamierzam przerobić system gry na walki na arenach. Po prostu dialogi mi nie wychodzą, a bardziej mi zależy na walce i szkoleniu postaci, niż na wykonywaniu misji. Wtedy zwiększę ilość zaklęć i broni, ulepsze interface i system walki. Może kiedyś powrócę do Bezimiennego. Przerywam projekt, ponieważ gra rzeczywiście robi się z czasem nudna. Zafascynował mnie WoWBC jak walczą na arenach. Dlatego zrobię coś takiego i może uda mi się zrobić ciekawy system walki... Mam nadzieję, że się nie pogniewacie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to BOOMBERSztyk chciałbym żebyś dodał jakąś swojską muzyczke albo jakieś odgłosy walki !

Bo tak narazie to wygląda jak Tibia Off-Line <_< I Dodaj troche krwi przy walce itp. bo jak narazie to patrząc na mnie przy komipie i grając w BezImiennego to wygląda tak : :tv_happy: a chce żeby wyglądało tak : :tv_horror:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gmclan.org/up1096_4_Gladiatorzy.html

 

Tylko jest taki mały problem... dane zapisują się do pliku .ini więc można je edytować. Chyba użyje jakiegoś szyfru...

 

Więc pokolei:

- włączamy Gladiatorów

- za pomocą strzałek ustawiamy fryzurę/nakrycie głowy

- tworzymy postać:

- wpisujemy imię

- wybieramy klasę

- wybieramy postać

- wybieramy mapę (tylko 4)

- na mapach szukamy klucza zwycięstwa, bierzemy go i wracamy do teleportu, stajemy naprzeciw niego i wciskamy ENTER

 

Dane postaci zachowujemy tylko wtedy gdy:

jeśli wygraślimy już dane mapę to musimy wybić wszystkie stwory

jeśli nie to trzeba znaleźć klucz zwycięstwa

 

Co oznaczają atrybuty:

siła - obrażenia w walce wręcz i krytyczne obrażenia w walce na dystans, każdy punkt zwiększa maxhp o 8

zręczność - szansa na krytyczne uderzenie w walce na dystans

obrona - parowanie ciosów przeciwnika

zwinność - zmniejsza czas ładowania strzał i zmniejsza "zeza" w walce na dystans

intelekt - obrażenia od magii i szybkość regeneracji many

mądrość - max mana i szansa na udane rzucenie czaru

Ale to chyba nie wszystkie funkcje, później podam...

 

Co nowego:

- inny system informacji (log)

- pasek Exp

- efekty uderzenia

- inny system zadawanie obrażeń

- kilka nowych broni

- tworzenie postaci

- wybór map

- przenoszenie danych (poza ekwipunkiem i zbroją*)

- kilka nowych stworów

- nowy wygląd, nie cała grafika tylko np. ozdóbki (kwiatki, kamyki), natura (duże drzewa) i ciemność-jasność

* to się zmieni

No i wiele innych rzeczy... Komentujcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec:

- przydalobysie opisane sterowanie wewnatrz gry

- po stworzeniu postaci powinno odrazu przenosic do wyboru, myslalem ze cos nie wypalilo jak po stworzeniu widzalem menu glowne

- czary zbyt czesto sa niewypalami

- mimo, ze wybralem maga, z broni bialej zadawalem kilkakrotnie wiecej obrazen niz z czaru (w sensie dmg/sec).

- raz pajak szedl pod roslinka (depth)

- bijac sie jakas palka i tarcza w drugiej rece, ludzik machal tarcza jakby to byla druga bron, strasznie dziwnie to wygladalo. W dodatku rece po zamachu teleportuja sie na pozycje poczatkowa zamiast tam 'leciec'.

- przyda sie opis broni zalozonej taki sam jak tych na ziemi, dla lepszego porownywania.

- dlugie nazwy przedmiotow wychodza za ramke na opis

- gdy kilka robali krecilo sie kolomnie, bylo pokazane hp tylko jednego z nich

- musisz dodac jakies skroty na przedmioty, przy malej ilosci hp nie ma czasu wchodzic do ekwipunku i szukac jakiegos pota/ziola

- gdy gonil mnie potworek (a ja uciekalem :D) szedl za mna przez chwile, pozniej zlapal zawieche, powinien wrocic spowrotem na pozycje albo cos.

 

Bym pewnie napisal cos wiecej, ale podczas wizyty u grzybiarza, chcac wyjsc ze sklepu wcisnelem esc, co zaowocowalo wylaczeniem sie gry ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...