Skocz do zawartości

Christmas Castle


london

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem specjalnie na święta taką oto minigrę :) Christmas castle

Co tu dużo mówić. W grze chodzi o to, aby obronić swój zamek przed wrogiem. Gra zapewne na kilka minut, ale za to wesołych minut :D Więc jeśli jesteście znudzeni jakimiś wielkimi produkcjami i chcecie się odprężyć przy miłej, spokojnej grze to zabierajcie się do ściagania :) Tutaj screen na zachęte. >>Klik<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko że - zmachałem się xD

Trudno mi było ustawić poziom trudności, bo dla mnie praktycznie każdy był łatwy bo jak się testuje 20 razy dziennie to się troche wprawy nabiera. Jednak teraz taki poziom jaki jest powinien być dość prosty.

 

Dodam jeszcze, że dużym minusem gry jest to, że są tylko 4 rodzaje przeciwników. Poprostu wpadłem na ten pomysł zrobienia gry już za późno aby dodać dość dużo urozmaiceń, bo chciałem grę w święta wydać :) Czekam dalej na wasze opinie ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteczka przywraca Ci HP.

Śnieżna kula(tą co zastowoswałeś najprawdoopdobniej) Leci sobie raniąc wrogów, jeśli się z nimi zderzy.

Bałwanek staje na zamku i atakuje przeciwnika śeniżymi kulkami :)

 

Ta śnieżna kula jest raczej mało przydatna :P Następnym razem postaram sie opisać co robią poszczególne bonusy itp.

 

Nie wiem w jakim momencie gra się robi dla was trudna. Ja postawiłem 2 bałwanki na zamku (600$) i jeszcze uzbierałem 1000$ pozatym, a wróg nawet nie doszedł do zamku. Wogóle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No London, to że twórca gry umie przejść grę nie znaczy to iż inni mogą. :P

 

Gra fajna, nie powiem, ale cholernie trudna. I znalazłem buga że jak wyjdzie się do menu (ESC) to się pieniądze zachowują, i gra staje się bezcelowa bo można w ostatniej chwili zwiać do menu i zacząć od początku z zapasem pieniążków. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, nie powiem, ale cholernie trudna. I znalazłem buga że jak wyjdzie się do menu (ESC) to się pieniądze zachowują, i gra staje się bezcelowa bo można w ostatniej chwili zwiać do menu i zacząć od początku z zapasem pieniążków.

Faktycznie :P No ale skoro gra jest dla was dość trudna to możecie sobie tym ułatwić grę :P Jak już pisałem, gra miała być na święta więc czas mnie gonił. Nie mogłem wyeliminować wszystkich bugów. Następnym razem zacznę wcześniej aby dopracować wszystkie szczegóły. Opisać bonusy, naprawić bugi itp. Może zrobie też wybór poziomu trudności żeby się nie martwić czy gra jest za trudna czy za łatwa. Miło mi, że słyszę pozytywne oceny. Chyba to mnie zmotywuje do zrobienia drugiej części :) (Albo raczej drugiej podobnej gry, bo następna nie będzie już świąteczna).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...