Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Serio wam się podoba? :) Obejrzę Kiepskich to dopiszę.

Dalej:

 

Patrzyła chwilę, jakby nie rozumiejąc, co do niej mówię. Potem zrozumiała i rumieniec wypełzł na jej twarz i dekolt. Wykrzywiła się, a jej twarz zastygła w maskę uformowaną z czystej nienawiści.

- Nie zapomnę ci tego - syknęła i tak gwałtownie wciągnęła suknię na ramiona, że rękaw pękł z głośnym trzaskiem. - Ty, ty... - nie mogła znaleźć słowa.

- Wyjdź już. - Machnąłem dłonią i skrzywiłem się, słysząc huk zatrzaskiwanych drzwi.

Zza kotary wyłonił się Piedro Usta ze Złota. Uśmiechnął się do mnie radośnie.

- Piękna scena, mistrzu Madderdin. Ale oświećcie mnie, jeśli łaska, czemu to zrobiliście? Przecież wiecie, że mój szacunek do was jest tak wielki, że i tak napisałbym, co tylko zapragniecie...

- Piedro - przerwałem mu - jesteś artystą. Mistrzem. I powinieneś wiedzieć, że łgarstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw. Ty napiszesz prześmiewczą piosenkę, która będzie na wskroś prawdziwa. Czyż to nie zabawne, że prosty inkwizytor odrzucił karesy największej śpiewaczki świata, gdyż miała kiepskie cycki? Widziałeś to na własne oczy i zaświadczysz swym talentem oraz swym honorem...

- Największej? - skrzywił się Piedro. - Zaręczam wam, mistrzu, że niedługo ludzie nie będą pamiętali o jej śpiewie, lecz o tym, że z łóżka wyrzucił ją inkwizytor. Zaręczam wam też że Rita Złotowłosa będzie jak na swój gust, w zbyt wielu miejscach nazywana Ritą Padłocycką.

- Szanuję artystyczną swobodę - powiedziałem, wzdychając. - I jestem ostatnim, który śmiałby krępować twórczą inwencję wielkiego poety.

 

Wszystko dlatego, że główny bohater był zaproszony na egzekucję przez powieszenie rzekomego mordercy i gwałciciela. Liny zostały uszkodzone i dwa razy egzekucja się nie udała. Część ludzi krzyczała, że to Palec Boży, inni odpowiadali że to diabeł w tym maczał palce. Kobieta o której już wspominałem wstała i zawołała, że widziała diabła spadającego z nieba i rozcinającego linę. Część ludzi za wykonaniem egzekucji zaczęła krzyczeć, że też coś widziała. Nasz inkwizytor nic nie spostrzegł i pomyślał że równie dobrze mogła użyć swych zdolności wokalnych by uratować skazanego. Parę stron później dowiadujemy się, że nieboszczyk rzeczywiście był niewinny. Organizator 'przedstawienia' zostaje niewytłumaczalnie zabity. Do sali balowej przez okno wpada kamień owinięty kartką z napisem 'Ten był pierwszy' co oznacza że następny będzie kat, lub śpiewaczka. Więcej zabójstw nie ma. Inkwizytor dochodzi szybko do miejsca w którym znajduje się czarownica i niszczy ją. A potem? Za spowodowane zło, Ritę Złotowłosą spotyka kara :x Hepi-end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie taka sprytna bo myslisz ze jak (np.) uzywasz 2 komputerow to wszystkich zmylisz.. Sernat odpowiedzial by mi bezposrednio bo dotyczylo to jego. Moze dlugo ma tym swiecie nie zyje a krztalce sie mat-fizowo ale wystarczy troche inteligencji zeby poznac sie na ludziach :/ dobra nie ciagne juz tematu bo i tak nikt tu nic nie udowodni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie taka sprytna bo myslisz ze jak (np.) uzywasz 2 komputerow to wszystkich zmylisz.. Sernat odpowiedzial by mi bezposrednio bo dotyczylo to jego. Moze dlugo ma tym swiecie nie zyje a krztalce sie mat-fizowo ale wystarczy troche inteligencji zeby poznac sie na ludziach :/

a co ma twoj profil w szkole do tego, ze kiepski z ciebie detektyw?

dobra nie ciagne juz tematu bo i tak nikt tu nic nie udowodni..

bo po co ktos mialby udowadniac nieprawde?

Wymyslasz sobie jakies teorie spiskowe, ale chyba nie pomyslales ani razu, po jakiego chuja mialabym zakladac sobie drugie konto, lololol?

 

 

Nie wiem kim jest Sernat, nie znam goscia, nie obchodzi mnie on i ten temat tez mnie za malo obchodzi, zebym miala sie bawic w jakies multikonta, sherlocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na prodigy strasznnie źle było słychać, jakby niedostrojone urządzenia, za duży bass.. muza jak dla mnie kozacka, gitara i perka też gniotą ich. Co do żenady to różne opinie są. Jedni mieli Im za złe że jako jedyni zażyczyli sobie barierek przed sceną, moim zdaniem to kwestia bezpieczeństwa.. tych z przodu zgnietliby do sceny. Ogólnie zadowolony jestem:) Ten w niebieskim to typ co biegał z wielką flagą z mrówą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@wojzax: ok to ja coś wrzucę, ale to sprzed miecha chyba albo więcej

 

(uwaga, znów duża głowa)

biureczko.jpg

 

specjalnie do zdjęcia posprzątałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O ANtY mam identyczny rysik huhuhu

 

Oo No... Kłóćcie się ale co ja mam z tym wspólnego? Pomyślałem sobie że dopiszę końcówkę, bo nie można zostawić, a że gorsza to...

Wybacz mie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar już mi facjatę wykrzywiał :o

Pozdro dla Platyny, za rok się zgadamy, taraz nie dało rady;/

Ogólnie klimat,muza i browary wyśmienite! A na Prodigy dziewoje pokazywały cycki :D:D:D

 

https://gmclan.org/uploader/6389/1579be.jpg

 

WOODSTOCK!

 

Pozdro alwin. Szkoda, że nie zadzwoniłeś. Ale w tym tłumie i tak byśmy się nie znaleźli chyba. Na Prodigy przyjechały tysiące osób, które nigdy by się na Woodstocku normalnie nie pojawiły. W wyniku był jakiś 2-milionowy tłum z tego co słyszałem. Ludność dużego miasta na jednym polu namiotowym. :)

propa mnie za to zaczepił na polu, a ja go kurde kompletnie nie poznałem. Trzeba było mówić kto Ty jesteś!

Marmot dał ciała i w ogóle nie przyjechał.

Tylko z Tymonem sporo czasu i piwa się przelało. :P

 

W tym roku niestety na Woodstocku zdjęć nie porobiłem. Tylko jedno mam. Poznałem fajne laski z Gniezna i się uparły żeby mi warkoczyki zrobić. Słabe zdjęcie, bo z telefonu.

P040811_20_58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na prodigy strasznnie źle było słychać, jakby niedostrojone urządzenia, za duży bass.. muza jak dla mnie kozacka, gitara i perka też gniotą ich. Co do żenady to różne opinie są. Jedni mieli Im za złe że jako jedyni zażyczyli sobie barierek przed sceną, moim zdaniem to kwestia bezpieczeństwa.. tych z przodu zgnietliby do sceny. Ogólnie zadowolony jestem:) Ten w niebieskim to typ co biegał z wielką flagą z mrówą:)

Hmmm dziwna sprawa byla z naglosnieniem. Tzn pod scena bylo perfecto, idealnie slychac kazdy jeden malutki sampel, ale jak sie odsunalem mniej wiecej w polowie z braku sily to tak naprawde zrobilo sie nagle.. niedostrojone tak jak piszesz. I - apropo narzekaczy na barierki - powiem szczerze - jesli pod barierkami byl jeszcze wiekszy scisk niz tam gdzie stalem to chwala bogu ze je tam postawili, mogly komus uratowac zycie.

Swoja droga dopiero na prodigy pojawilo sie mnostwo wycpancow ktorzy machali lapami jak pod grunwaldem, lokcie lokciami, barki barkami, ale nie raz dostalem piescia w oko, i nie jednemu gosciowi sam strzelilem lokciem w szyje. No ale takie zycie szczerze mowiac inaczej sie juz w pewnym momencie nie dalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie lubie metalu/hardcorowego panku , ale nie przyszlo mi nawet na mysl zeby obrzucac owsiaka kupa za to ze zaprosil airborne czy kogos tam jeszcze :) A wielu ludzi placze i ma mu to za zle, dla mnie kompletne nie zrozumienie piekna tego festiwalu takie pieklenie sie.

@Ignis, co z tego ze elektroniczne. Masz gitare, masz perkusje, masz wokalistow masz troche sampli i dja. Prodigy jak dla mnei ma niesamowita "dusze", niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju styl i odcinka od jakichkolwiek gatunkow, nigdzie ich nie zakwalifikujesz. Nie mowie ze trzeba ich kochac, mozna ich nie lubic, proste, ale dla mnie Prodigy jest milion lat swietlnych ponad typowym dyskotekowym techno czy nawet typowymi dramami zrobionymi we fruity loopsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Nie obrażam fanów prodigy. Po prostu pokazuję moje zdanie ;) Nikomu nie ubliżam za inne poglądy. Słyszałem że ToiToie przewracali jak ktoś był w środku :D Dlatego trzeba było załatwiać swoje sprawy szybko ;)

Edit: No w gruncie rzeczy racja. Jak tak słucham co na moim osiedlu dresiarze zapuszczają z okien to mi się niedobrze robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...