Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Poksiu, poproszę konkretne źródło. Gdzie nie szukam, dowiaduję się, że irokez i mohawk to to samo, tylko w innym języku.

 

EDIT: Wikipedia się tu ze mną zgadza. Polska wikipedia irokezem nazywa dokładnie to, co angielska mohawkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyglada na to ze sie mylilem. Tak po prostu uslyszalem od niepewnych zrodel :P Ale i tak w ten sposob przypadkowo podkreslilem glupote billa gaetsa, tzn Phoenixa

 

Chłopie, mam dość Twoich pierniczonych gadek wytykających innym ludziom jacy są...

Z całym szacunkiem, "drogi Pan Philip".

 

Żebyście nie płakali:

4c83c511c1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chciałeś po prostu powiedzieć coś zdecydowanie uszczypliwego, ale uznałeś że pozostawiając trzy litery "e" wyjdzie na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, Bagno zacytuje "Nie prawda". Nie wydaje mi sie abys znal kogos kto by to samo powiedzial, wiec musi to sie odnosic do ciebie. A ja nic takiego nie powiedzialem :) Przestac mnie wachac bo masz halucynacje i widzisz czego nawet bym nie poyslal aby napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, Bagno zacytuje "Nie prawda". Nie wydaje mi sie abys znal kogos kto by to samo powiedzial, wiec musi to sie odnosic do ciebie. A ja nic takiego nie powiedzialem :) Przestac mnie wachac bo masz halucynacje i widzisz czego nawet bym nie poyslal aby napisac.

 

Fajnie :)

Mogę Ci napisać nawet, że moja głowa jest z czekolady (bez skojarzeń) a Ty oczywiście swoje marne dyskusje rozpoczniesz.

A idź, umrzyj.

@Marmot: Lol, wyszło Ci, nawet lepiej niż mi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...