Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

I ogłaszam was mężem i żoną! Możecie się pocałować! :)

 

 

posting in epic thread!

 

 

Edit: Zasady języka polskiego do czegoś obligują, nie? Dziab jest ksywą rodzaju męskiego, więc tak się odmienia: Dziab, Dziaba, Dziabowi, Dziaba, Dziabie, Dziabem, Dziab!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woock

Nie chce juz męczyć dalej tej dyskusji ale pare zastrzeżeń mam

1)Gdzie złamałem czyjekolwiek prawo, którym dokładnie zdaniem? Jest też takie coś jak wolność słowa chcialbym przypomniec, moge powiedzieć że nie podoba mi sie kolor niebieski, tak samo moge powiedzieć że nie lubie zniewieściałych facetów bo robią sobie sami wstyd co dla mnie jest niemądre. zabraniając mi wyrażać własnej opinii chyba w wiekszym stopniu Ty lamiesz moje prawo niz ja ich (a nie mówie że łamiesz bo cały ten syf o łamaniu prawa w którymkolwiek z wyżej wymienionych przypadków to czysta bajka)

2)z tym kopiowaniem bezmyślnie czyichś tekstów, nie widzisz w tym co napisałeś chłopie ironii?

3)Cipa to nie wulgaryzm, drugi raz dostaje już warna za to słowo chcesz to wlep mi trzeciego. btw dupa też nie można pisać? tak na przyszłość chce wiedziec co jest tu okreslane wulgaryzmem a co nie.

 

i

4)nie chce sie kłócić bo nie o to tutaj chodzi, sam nie lubie bajzlu i burdelu, ale prawda jest taka że pocisnąłeś mi robiąc dokładnie to samo co ja wczesniej zrobilem wobec emo bojów, a chcialem przypomniec że gówno nie ważne czy zrobione przez użytkownika czy moda śmierdzi tak samo, ja nazywam brzydko emo bojów bo mi sie nie podoba co sobą reprezentuja Ty określiłeś brzydko moje zachowanie które Tobie sie nie podoba. i bardzo dobrze hehe bo masz do tego prawo, tak samo jak ja mam prawo do wytykania emo ich smrodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3)Cipa to nie wulgaryzm, drugi raz dostaje już warna za to słowo chcesz to wlep mi trzeciego. btw dupa też nie można pisać? tak na przyszłość chce wiedziec co jest tu okreslane wulgaryzmem a co nie.

Wypowiedź czysto służbowa: przed wręczeniem warna skonsultowałem się ze słownikiem języka polskiego PWN, co moim zdaniem jest dość dobrym źródłem w kwestii oceny wulgarności słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha. No dobra.

Motyw przewodni balu: Świat filmu

Więc należy się przebrać za postać filmową.

Ja będę Ryszardem Riedlem (wystarczy że przyjdę jak zawsze do szkoły+chustka na łeb xD )

Jak nie masz akurat pod ręką żadnego kostiumu to idzie włożyć jaką ładną suknię i zawsze się do tego jakiś film znajdzie :D

Ewentualnie można też przyjść normalnie i być trzecio-planowym statystą xD

Zaczyna się o 18 a kończy o 22 chyba. Szczegóły może na GG obgadamy :D

 

Ja tak całkiem poważnie jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...