Skocz do zawartości

Zakładam muzyczny kanał na YT - Yazgot


I am Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę już siedzę w muzyce i w końcu czuję się na sile by zacząć publikować swoje wypociny, stworzyłem osobny kanał na YT właśnie do tego, Yazgot. 

Pierwszy utwór na kanale Hadanoir, nazwa pochodzi od "Hardanger" techniki haftowania, którym się zajmuje moja kobita z tym że wymówiona po Norwesku tam skąd ponoć ta technika pochodzi.

Szkoda że FPSy spadały podczas nagrywania wideosa, może pora na zmianę tego złomiastego kompa w końcu haha. Zaprogramowane w GMie oczywście :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem jakieś rozszerzenie z marketplace, które czyta format midi. Ale musiałem mocno go dostosować i w ogóle nauczyć się tych typów MIDI. Utwór posiada około 20 ścieżek i strasznie zmulała mi pętla, która te wszystkie nuty czyta. Problemów z klatkarzem było co nie miara i jak już ładnie zoptymalizowałem do 60 fps to się okazało że po odpaleniu OBSa do nagrywania komp mi się dławił, masakra 🙆‍♂️🙆‍♂️ trzeba ten złom w koncu wymienić bo ma 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się ostatnio zastanawiałem co u Ciebie :D bardzo dobrze, że nadal tworzysz coś kreatywnego, a kawałek i wizualizacje super! Czekam aż więcej tutaj zaprezentujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W dniu 13.04.2024 o 15:53, I am Lord napisał(a):

po odpaleniu OBSa do nagrywania komp mi się dławił, masakra 🙆‍♂️🙆‍♂️ trzeba ten złom w koncu wymienić bo ma 15 lat

 

Yep, najnowszy windows ma wbudowane nagrywanie albo pod Start+S, albo za pomocą Xbox GameBara, nie trzeba nawet OBS ;) (chociaż to i tak najlepsze rozwiązanie, nie jak niektórzy, co mają wciąż instalki FRAPsa xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...