Skocz do zawartości

The labirental v0.1


piotrex1995

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zrobiłem moją pierwszą mini gierke.W tej grze musimy przejść 5 rund, wchodząc na niebeiskie gwiazdki.Można stan gry zapisywać do pliku wciskając przycisk "S".W grze można też wpisywać kody, ale kody podam wam kiedy indziej.Niestetyw tej wersi gry nie ma jeszcze dźwięku, ale postaram sie żey w następnej wersji go nie zabrakło.

>>Pobierz<<

Pamiętajcie jednak że to moja pierwsza gra.I tylko sie nie śmiać z grafiki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jednak że to moja pierwsza gra.I tylko sie nie śmiać z grafiki smile.gif .

 

Juz Ci mowilem kiedys :D ze skoro uwazasz ze grafika jest slaba to popracuj nad nia i wtedy gre wypusc :D

 

Ocena Gry:

No grafika nie zachwyca :)

Moglbys zrobic ze po wcisnieciu spacji predkosc sie zwieksza :) I ostatnio troche sie zrobilem wymagajacy :D i w ogole wytykam wszystkim :P

No ale moglbys zrobic tak, ze postac przyspiesza plynnie :), patrzy sie w kierunku w ktorym idziemy, no i bardziej urozmaicona ta gierka mogla by byc :) ale jest dobrze! Mam nadzieje ze to co powiedzialem dodasz w 2 wersji! :) (oczywiscie w 2 wersji postaraj sie nad grafika:) Jak dla mnie ocena ogolna za gre 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Postaram sie żeby w następnej wersji nie zabrakło w grze tego o czym tu piszecie ;p

 

Ok, w drugiej wersji gra będzie gitunio xD

 

Niestetyw tej wersi gry nie ma jeszcze dźwięku, ale postaram sie żey w następnej wersji go nie zabrakło."

 

Chmmmmmmmmmmmmmm..... A kiedy ta super bajerancka(jak zapewniasz) wersja wyjdzie?

 

p.s=Dlaczego tylk0o moja pierwsza gra alfa 3356 była tak krytykowana jak jest 100 razy lepsza

od tych innych pierwszych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...