Skocz do zawartości

Na komórkę?


mr_woozie

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.g-java.com/?p=download&id=d...&category=1

Mówiłem żebyś się uczył Englisza =P

 

Nie polecam na razie używania G-javy. Dość mało rozbudowany, problemy z kolizją, konieczność używania zmiennych globalny (chyba dobrze pamiętam?). Niewygodne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJE**** TEN PROGRAM!

 

Tylko że nie moge ściągnąć!

 

 

=====================================================

Warn za złamanie 4. punktu regulaminu.

Patrysław

 

Co to ma znaczyć!

Nie przeklnołem! I teraz zakodowałem! chce unwarna!

 

To ja powiem jeszcze że złamałeś teraz punkt 1. =) Poza tym, przeczytałeś w ogóle co pisze w tym punkcie?

Tymon

 

Co ty Tymon sobie robisz? Z mojego posta chat! Nie możesz mi PW czy nowego posta napisać? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-java or GMjava is 100% freeware.

Ten program jest 100% darmowy.

 

hehe.

Tamto 15$ czy coś tam to tylko składanie datek, nic takiego :P

 

Przecież już ktoś o tym wspomniał! Zanim walniesz nikomu niepotrzebnego posta, to zastanów się trochę i poczytaj temat, w którym piszesz. Następnym razem będzie warn.

Patrysław

Nie, plz! Ja już tak nie będę :((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP TIBII!

Tibia, a uzależnienia - wikipedia

Tibia - śmiertelne zagrożenie - Dyskusja Wikipedii

Tibia - działa jak narkotyk (www.maciek.yoyo.pl)

QUOTE

Pewnego razu nastolatek z Wrocławia pobił krzesłem własną matkę, dlatego że wyłączyła mu komputer i przez to bohater gry zginął. Za to w chinach młoda chinka zmarła z wycieńczenia przed monitorem lub też chłopak w Kanadzie pobił kolegę, dlatego że zabrał mu wirtualny przedmiot.

 

 

Nie wpadnij w nałóg Tibii! Wesprzyj akcję!

---------------------------

Kryniak CMS: 0,01% [|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||]

 

Tibia jest super!

Nie znasz sie, sam robie OTS :D

 

PS: Grałem w twoja gra z 4 konkursu GMclan (taki wyścig)

 

Słaaabiutka :D

 

 

 

 

CO DO TEMATU:

Nom, teraz download działa :D

ale pukntu b nie rozumiem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozwinął temat sygnatury Kryniaka to ja coś dopowiem:

idąc twoim tokiem rozumowania, trzeba by było zdelegalizować wszystko co uzależnia, czyli po kolei - alkohol, papierosy, a także komputery (w końcu też są uzależnienia od komputera). Poza tym, kierujesz się pojedynczym przypadkiem, że ktoś przyładował komuś krzesłem przez Tibię. Nie zrównuj jednego przypadku z milionem graczy. A mówię to jako ktoś, kto nie lubii Tibii :P . Poprostu, uszanuj decyzję innych ludzi, a nie próbuj na siłę ograniczać ich, chociaż sądząc po twoim avatarze, masz ideologie ograniczania bardzo wielu rzeczy... To, że niektórzy nie mają umiaru w tym co robią, to całkiem normalna rzecz i nie zdaża się to tylko przy Tibii. Jeżeli ty możesz mi powiedzieć Stop Tibii, dając takie argumenty, to ja tymi samymi argumentami mogę ci powiedzieć Stop Komputerom - i co ty na to?

 

Apropos tematu: G-Javy nie opłaca się ściągać, póki nie będzie finalnej wersji, bo obecna jest nic nie warta, chociaż, program się ciekawie zapowiada, ponieważ daje możliwość gry w GMowe twory na różnych platformach, jak - Linux, Mac OS, HP-UX, AIX, BeOS itd. :P

A morał z tego taki - jak wyjdzie finalna G-Java, konwertujcie w niej swoje gierki, żeby Marmot mógł w nie pograć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...