Skocz do zawartości

Simon Burner


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Program jak narazie taki sobie. Zacznij może od bardziej profesjonalnego wyglądu, bo daleko tak nie zajedziesz. No i popraw błąd:

errornz8.gif

Otrzymałem, go gdy nie podałem nazwy płyty.

Przyznam się, że do samego wypalenia już płyty nie podchodziłem, bo mam lekką obawę, czy oby ten prog jest wolny od dalszych błędów. Kombinuj dalej, a coś z tego napewno wyjdzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj dalej, a coś z tego napewno wyjdzie. :P

Lol, czyżby program do nagrywania płyt?

Zmień jeszcze ikonke i ekran ładowania bo przez to wszyscy się zorientują że jest to program wykonany w GM :)

 

EDIT:

 

@UP: Masz taki klocek If CD the CD is playing ale do samego sprawdzania chyba już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa.A jak pobrać wartość tej listy?
Przecież nie zrobię wszystkiego za ciebie! Trochę logiki! Żeby lista mogła być narysowana to muszą być odebrane z niej wartości... Wejdź w obiekt o_kontrol w event Draw i w kod... Tam po znaczkach masz takie coś jak draw_text a w tym takie coś które zwraca linijkę w tekscie ds_list_find_value... Poszukaj w helpie i naucz się tego może ci się bardzo przydać!

 

EDIT:

Spójrzcie co znalazłem =/ Chyba nie uda mu się zrobić to sposobem listy...

 

http://forums.gamemaker.nl/index.php?showtopic=252509

 

przeczytajcie: How to use

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How to use :

cd_burn(arg0,arg1,arg2)

arg0 = cd name

arg1 = burn speed

arg2 = folder to burn.

You can also burn a single file : C:\Data\test.jpg for exemple.

 

funkcje cd_burn wykonuje się tylko 1 raz. a arg2 to folder lub pliki o odpowiednim rozszerzeniu. więc moim zdaniem kilku folderów nie nagrał byś tak no chyba że napisał byś skrypt który przekopiował by wszystko do jednego folderu a potem nagrał na płytę ale to może źle działać przy większych plikach bo nie każdy ma szybkie komputery i dużą pamięć HDD... zrozumiałeś coś z tej wypowiedzi :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaprzeczyłeś samemu sobie :3 Myślisz że inne programy nagrywające nie zużywają dużch ilości miejsca na dysku? Przecież one też robią sobie katalogi tymczasowe i zgrywają do nich pliki, po wypaleniu płyty zapewne je kasują. Teraz więc jeśli chcesz nagrać płytkę to musisz mieć dysk przynajmniej 3GB, a jeśli masz mniejszy - twój problem...

 

Zrozumiałeś coś z tej wypowiedzi? ;3

 

EDIT

Po pierwsze, post nic nie wnoszący do tematu został skasowany. Po drugie, dostałeś warna za wypowiedzi nic nie wnoszące do tematu i nie posiadające nawet jednego sensownego zdania. Już wystarczającą ilość razy Ci popuszczałem, doceń to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...