Skocz do zawartości

Mario Brawl Online


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie to Pablo tą grą stworzył bardzo dobry silnik multiplayer. możesz tą grę robić dalej albo ją przerobić na fajną strzelarkę ala soldat. np mario z brońmi i krwią ^^ Taki porządny Deatchmach Głoch...:P. mi się gra bardzo podoba , lecz w niej nie ma celu, który by się bardzo przydał :)

 

Pimp my client :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fajną strzelarkę ala soldat. np mario z brońmi i krwią ^^ Taki porządny Deatchmach Głoch....
Co w z tym soldatem, strzelanki to nie jest jedyny rodzaj gry przez multi, po za tym mario z krwią dennie by wyglądao, sądze że pablo wymyśli coś bardziej orginalnego. Chętnie bym zaprojektował jakiś level.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w z tym soldatem, strzelanki to nie jest jedyny rodzaj gry przez multi, po za tym mario z krwią dennie by wyglądao, sądze że pablo wymyśli coś bardziej orginalnego. Chętnie bym zaprojektował jakiś level.

 

Skoro wszyscy chą pojektować levele to morze Poblo zrobi edytor albo da plik do obróbki/przeróbki w Game Makerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwy Micansera z Pieterusa poszły się kochać dry.gif

Ale grało się całkiem, całkiem :)

A wo gule znalazłem buga na skakanie! tongue2.gif

Nie zauważyłem byś coś oszukiwał nim ;P Na czym ten bug polega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wysokie skakanie to nie błąd tylko moc ;P

No właśnie nie :P ono jest Jeszcze wyższe :P

 

to mam w końcu postawić ten server? bo ostatnio jak stawiałem to pojedyncze osoby wchodziły i wychodziły nie grając...

jak wchodziłem to był Pieter po czym zniknął i nic nie mogłem pisać. Ale możesz postawić ale jako normalne ip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Sora ze tak puźno xD dopiero wstalem

Ała! Roxisz, człowieku!!! xD

 

Dzięki temu bugowi w MBO mamy już kolejny (tym razem sekretny) ruch...kto założy serwa? ;P

Poza tym nie zauważyłem jakiejś wielkiej różnicy pomiędzy skokami Cekola... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pomaga dosłownie o 5-10 pixeli wyzej xD. Naprawde nie daje za wiele, przydaje sie tylko do wyskoczenia z tego miejsca kolo prawej armaty.

 

na Edytor lvli nie liczcie bo u mnie są tilesety i nie bardzo wiem jak to zrobić xD. Jakims na serio zaufanym osobom moglbym poslac gre i wtedy by se robili lvle w roomach :P. A tak to nie wiem xD jak komus sie nudzi niech bierze painta i narysuje schematyczna mape, zrobi legende i mi da xD a ja zrobie level... xD lol

 

PS: Bardzo chętnie przyjme jakieś ciekawe pomysły bo ostatnio z tym mam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...