Skocz do zawartości

Mario Brawl Online


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniu odpowiedniego titla też nie widzę problemu. Masz funkcje które na to pozwalają.

 

Tak czy inaczej, przydały by się mapy inne od standardowych.

 

Przy okazji, zmieniłem nazwę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 378
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mi gra zanotowała w game_errors.log na serwerze:

ERROR in
action number 1
of Collision Event with object objHero
for object objBlueShell:

Error in code at line 3:
   
if (owner.myid<>other.myid)

at position 13: Unknown variable myid


ERROR in
action number 1
of Collision Event with object objHero
for object objBlueShell:

Error in code at line 3:
   
if (owner.myid<>other.myid)

at position 13: Unknown variable myid


ERROR in
action number 1
of Collision Event with object objHero
for object objBlueShell:

Error in code at line 3:
   
if (owner.myid<>other.myid)

at position 13: Unknown variable myid

PS. Wchodzić na http://www.kryniak.yoyo.pl/servers ! Serwer otwarty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To mój pierwszy post w tym temacie aż dziwne, bo gra jest naprawdę bardzo dobrze wykonana! :thumbsup:

Grałem pierwszy raz z BArtim, połaziłem sobie i poznałem gierkę - naprawdę dobra robota! Tylko jedno Nas z BArtim zdziwiło, czemu ja nie widziałem BArtiego a on mnie widział. Założy ktoś serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żalę się :P

 

-głupie sterowanie

-strasznie pocina na moim sprzęcie (odnosiłem wrażenie, że mieliście jakiegoś wielkiego handicapa xD )

-brzydkie w niektórych miejscach (ale zbrzydź to jeszcze bardziej, to może będzie poprawnie chodzić :P )

 

Wstrzymam się chyba z oceną, bo nie mam z czego oceniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, wyłączyłem serwer i potwierdzam, sterowanie normalnie z tyłka. Często musiałem patrzeć na klawisze. :/ Ogólnie fajna koncepcja z gierkami, ale dodałbym paralax scrolling no i ciągle nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gra jest zbyt wolna w stosunku do pierwowzoru. Zobaczcie jak w oryginalne mario mija kolejne przeszkody:

http://www.youtube.com/watch?v=RR3gXqCaVZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem dlaczego ale większość z was jest przyzwyczajona zapene do Strzałęk i Z, X. Ja robie takie z przyzwyczajenia do call of duty czy jedi. No cóż, zmienie sterowanie skoro tak strasznie pojękujecie xD.

 

PS: Rozumiem ze moja gra składa się tylko ze sterowania xD. A full screena jak ktos chcial to mozna F4 wylaczyc xD (niektorym przeszkadza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował popracować nad optymalizacją silnika, to może w końcu normalnie z Wami pogram :)

 

PS.

100x lepszy xD Soldat chodzi 100x lepiej, ale to nie ten gatunek, wiadomo-to taka moja mała dygresja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem dlaczego ale większość z was jest przyzwyczajona zapene do Strzałęk i Z, X. Ja robie takie z przyzwyczajenia do call of duty czy jedi. No cóż, zmienie sterowanie skoro tak strasznie pojękujecie xD.
CHodzi raczej o to że skaczemy itp. za pomoxcą cyfr, lepiej było by spacją, ctrl, itd.

Założyłem server, moje ip 84.10.101.227

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to zrób konfigurację sterowania w jakiś opcjach i po kłopocie :)

Ja preferuję WSAD, gdzie AD są kierunki, a skok jest pod W. Często mi się myliło podczas gry w MBO skakanie właśnie z tym klawiszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rekonfiguracje nie tak łatwo a ten przykład co jest na stronie jest lipny :/ bo jest dobry pod warunkiem że nie chcesz używać key_pressed. Hmm... moze cos wymyślę. Musze tylko dorwać tablice ASCII

Dobra nie będe udawał. Co to ten paralax.

 

Eee no Ranmus dałeś link do Super Mario World... to jest klasyk i ogólnie majstersztyk, najlepsza platformówka 2D jaka wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował żeby zrobić gre, (na Mario Online) w której każdy będzie miał 100 HP i wygrywa ten kto zabije wszyskich graczy choć po jednym razie każdego.

 

I propnowałbym jeszcze ze 2 serwery np. jeden z lasem a drugi z morcznymi górami.

Poza tym przydało by sie troche wormsowej broni np. łuk czy granaty.

 

PS.Moge troche pomuc przy rozbudowie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pablo, jakbyś chciał, to zawsze możesz się ze mną skontaktować w sprawie tej gry. Lubię oceniać źródła nie swoich produkcji i dawać rady, mimo że ostatnio w GM już nie grzebię. Ostatnio skrytykowałem serwer Almory Borka, może za ostro, ale co tam. :P Gwarantuję prywatność.

 

Mario Brawl Online ciągle mnie nie przekonuje. Aktualnie daje graczowi dosyć średni "fun" i na początku broni głównie odkrywaniem minigier... Jednak widzę w tym projekcie potencjał. Nie chce mi się rozpisywać teraz, ale jakby dodać jakieś ciosy ala Mario Smash Brothers, trochę odpicować klienta, przykręcić tempo... to kto wie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...