Skocz do zawartości

Zablokowane Flame West Online


staniki

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz szczerze, ile z tego to twoja robota? Poza tym, MMORPG chyba wygląda inaczej (dowolna ilość graczy i możliwość dołączenia się i rozłączenia w każdej chwili).

 

EDIT

http://www.flamewest.tk

Nie kumam o_o.

 

I wmieszałeś jeszcze w to mój przykład xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu zawsze jak coś zrobie to same negatywy? :boxed: :boxed:

 

EDIT:

 

Tam jest z twojego toutriala, bo najpierw na nim się wzorowałem robiłem. Zapomniałem tego usunąć :huh: .

 

www.flamewest.tk to strona gry której zrobiłem (bo wcześniej robiłem w programie do MMORPG, ale mi się skopał i teraz w GM robię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZemu zawsze jak coś zrobie to same negatywy?
W zasadzie, to nie wiem, ale jednak powiem ci, że grafika nie wygląda zachęcająco. No, może oprócz postaci, które są chyba z Tibii, jak wspominał pio_trek. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to niestety nie oceniam, bo w MMO nie gram - nie jara mnie to. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot czytaj ze zrozumieniem, w wypowiedzi P6 podkreslone jest nie to ze przerobiony przyklad tylko to ze chłop od tego przykładu nie wie sam co mowi i robi, jak mozna se zalozyc gre na swoim kompie pod inne IP, przeciez to śmieszne <LOL> widziales ten jego przyklad? przy zakladaniu hosta podaje się IP xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... który notabebe tak naprawde był wzięty z innego przykładu (Nie chodzi mi o Ciebie Pieter6, a o staniki)... Po co robić przykład na podstawie przykładu kogoś innego ? Nie chce mi się tego ściągać nawet, ale to tylko dlatego że nie interesuje mnie temat tworzenia MMORPG'ów.

 

Down: Ups - wybaczcie jestem po nocce w pracy i jeszcze nie zażyłem snu :D Błędu poprawiać nie będę bo... będzie śmieszniej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to ponieważ jest wiele począdkujących na tym forum, którzy chcą mieć prosty przykład MMORPG. No to zrobiłem :angry: :angry:

 

Jak można w Delphi dlle lobić, to fajnie, bo niedawno zacząłem się uczyć w Delphi, i mam program Delphi7, tylko nie wiedziałem właśnie jakim kodem się pisze. Czy delphi czy C++ czy jakiś osobny język - język dllów.

 

No ale jak można w delphi robić to fajnie. A czy dllele robi się tak samo jak programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
jak można w Delphi dlle lobić, to fajnie, bo niedawno zacząłem się uczyć w Delphi, i mam program Delphi7, tylko nie wiedziałem właśnie jakim kodem się pisze. Czy delphi czy C++ czy jakiś osobny język - język dllów.

 

No ale jak można w delphi robić to fajnie. A czy dllele robi się tak samo jak programy?

http://forums.gamemaker.nl/index.php?showt...126717&st=0

 

DLL to to samo co program, tylko, że to jest taki jakby kontener funkcji czy aplikacja, która sam się nie uruchamia. Na twoim miejscu nie pisałbym jednak własnego dll'a, bo i po co? Do GM'a jest już parę naprawdę dobrych dlli sieciowych, więc to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...