Skocz do zawartości

Zablokowane Ocen


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 794
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A:6/10

S:6,5/10 (A moje userbary rysowałem sobie sam w Gimpie bez żadnych cudów w stylu Bełt :P Generatora)

N:7/10

U:7,5/10 (Upadły GMzin roxi xP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, dajcie spokój już z tym ocenianiem, a szczególnie ty, Miki77. Nabijanie postów :/

 

1. nie możesz zakazać innym pisania w tym temacie, chyba że jesteś autorem.

2. *nabijanie postów* w valhalli nie ma znaczenia, ponieważ TUTAJ NIE NABIJAJĄ SIĘ posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny, dajcie spokój już z tym ocenianiem, a szczególnie ty, Miki

Ten temat tak jak kilka innych w valhalli został stworzony (według mnie) by znaleźć czas na jakieś odprężenie pomiędzy innymi zajęciami. Jeśli temat ci się nie podoba to nie pisz w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że teraz ten temat to lekka przesada. Wszyscy chyba już zdołali siebie ocenić. :]

 

Tak, no ale są też nowi userzy :) A jak zmienisz avatar chciałbyś dowiedzieć się co inni o nim sądzą. Wielką przesadą byłoby zakładanie tematów 'Co sądzisz o moim avatarze?' (dziadek, proszę, nie rób tak jak było z tematem 'Jak długo nosisz skarpetki w ciągu dnia?' :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że teraz ten temat to lekka przesada. Wszyscy chyba już zdołali siebie ocenić. :]

Ale często zmieniają się avatary i sygny (no oprócz kilku osób, które nigdy nic nie zmieniają ;))

Nie, temat jest dobry, tylko nie może być tak, że ktoś oceni Mikiego i wpycha się Miki, żeby tamtą osobę ocenić i tak w kółko. Miki, pozwól innym ocenić innych, przeczekaj z 5 postów z następną oceną.

Tylko, że nieraz czekam cały dzień i nikt poprzedniej osoby nie oecnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...