Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Robione całkowicie tylko dla kasy, przeciągające się jak brazylijska telenowela i do tego strasznie przewidywalne i denerwujące momentami. Nie jestem jakimś ekspertem w dziedzinie anime, ale Bleach jakiś wybitny nie jest imho :P . Obecnie oglądam tylko kolejne odcinki z ciekawości jak zakończą obecny wątek główny, ale za bardzo to się przeciąga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No rzeczywiście, sprawdziłem sobie i faktycznie to ten pełnometrażowy mi się nie podobał, wchodzi na to ze 2 serii nie widziałem. Bleach zdaje się chylić już końcowi bo ( spoiler: ) Aizen został pokonany a Ichigo stracił moce shinigami , nie wiem jak to jest w anime bo ja czytam mangę, anime oglądałem do około 160 odcinka a potem przestałem bo zaczęło mnie wkurzać to że strasznie cenzurują Bleacha i dodają jakieś badziewne sceny których nie było w mandze.

 

EDIT: a to mój zarupieciały pulpit. Znaczki skrótów poznikały mi z prawie wszystkich ikon, nie wiem czemu :P

mojsyfiastypulpit.png

Na tapecie jest Kurosaki Ichigo z Bleacha w pełnej formie Getsuga Tenshou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podczas oglądania warto pomijać spoilery. A inna rzecz, że to jest taki tasiemiec, że zaraz znajdą kolejnego wroga i znowu będzie tak jak na samym początku z mocami ;) . Nie czytałem mangi, ale wszystko tam jest tak niesamowicie przewidywalne, że i przewidzieć idzie, jak to dalej pociągną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie jakieś anime w stylu bardziej tych amerykańskich seriali jak Dexter itp to polecam Ghost in the Shell (seriale, kinówki też, ale to jako coś innego). Cholerne wciąga i nie mam miliona odcinków, super mocy, nastolatków i tym podobnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podczas oglądania warto pomijać spoilery. A inna rzecz, że to jest taki tasiemiec, że zaraz znajdą kolejnego wroga i znowu będzie tak jak na samym początku z mocami ;) . Nie czytałem mangi, ale wszystko tam jest tak niesamowicie przewidywalne, że i przewidzieć idzie, jak to dalej pociągną :)

Nie tylko chodzi mi o spoilery, czasem do normalnych odcinków dodają jakieś scenki których nie było.

W ostatnim chapterze Aizen wkurzył się że Urahara o stoi po stronie "Króla Dusz", ale o nim wiadomo tylko tyle że "Społeczeństwo dusz" zostało stworzone jego mocami. To jest jakiś wielki znak zapytania. Jadnak nie sądzę by był wrogiem.

EDIT: Ghost in the Shell był amerykański? tego nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie jakieś anime w stylu bardziej tych amerykańskich seriali jak Dexter itp to polecam Ghost in the Shell (seriale, kinówki też, ale to jako coś innego). Cholerne wciąga i nie mam miliona odcinków, super mocy, nastolatków i tym podobnych rzeczy.

 

ze co? oswiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jakoś można.

ANtY, jak ty znajdujesz folder TOWER DEFENCE? Najpierw zobaczyłem samą nazwę, a obrazka już nie.

Sokoli wzrok :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mah pulpet :*

Tapeta by Ranma

pulpet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...