Skocz do zawartości

Telefon komórkowy...


adam014

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
Sorka za odświeżenie tematu, ale mam do Was pytanie. Co sądzicie o Sony Ericssonie k750i?

Dobry ten telefon? Ma ewentualne wady?

 

telefon-duzy-sony-ericsson-k750i-250.jpg

Kijowy, ja bym brał na twoim miejscu W810i. K750 nie jest już wart swojej ceny, gdyż ma szereg starych rozwiązań i nie oferuje nowych pakietów transmisyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijowy, ja bym brał na twoim miejscu W810i. K750 nie jest już wart swojej ceny, gdyż ma szereg starych rozwiązań i nie oferuje nowych pakietów transmisyjnych.

powiedzialbym ze jest lekka roznica cenowa :]

 

@adster: to k510i . troche kijowy bo nie ma kart pamieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

wiesz dla niektórych to nie robi różnicy. ja naprzykład po 2 latach wymieniłem t230 na siemensa c75 tylko dla tego że był jedyny poniżej 50 złotych :P ale chciałbym mieć duzo lepszy telefon, jakiś w którym mozna mieć karty pamięci, jest bluetooth - no ale musi mi starczyć to co mam. szkoda tylko, że nie udało mi się nabyć ericssona, bo się przyzwyczaiłem do niektórych rozwiązań (wiecie ze siemens nie pokazuje do kogo idzie SMS ? :P ).

moim zdaniem erricsony to najlepsze telefony (albo to wina mojej sympati do sony :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adster: Żal.pl smile2.gif

@adster: to k510i . troche kijowy bo nie ma kart pamieci...

A Wy byście narzekali, gdybyście dostali takie cuś za darmo? xD

 

A czy to prawda, że w SE się szybko psują joysticki?? blink.gif

Yhy-mojego fathera SE już ze 4 razy w ciągu jednego roku lądował w serwisie z powodu kijowego joya i durnej "dwójki"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, a ja chce za 2 tyg zdjac simlocka i strace gwarancje i co bedzie?? crying.gif

Mój (god)father :P ma j210i (czyli złom). Mój k510i wykazuje oznaki zużycia joya, więc już się boję :P

 

to moje fony (n-gage biorę na wycieczki tongue2.gif)

Ile ten n-gage kosztuje? Słyszałem, że pomimo swojego przeznaczenia na gry komórkowe, został trochę zapomniany przez wydawców (tych gier). To prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nawet, to możesz rozebrać telefon z obudowy i przeczyścić jakimś spirytusem, ja już tak robiłem i wychodzi taniej niż jakieś środki pielęgnacyjne. A to, że się o telefon nie umie zadbać i się syfi w środku, to nie wina producenta, tylko użytkownika i mówienie, że z tego powodu Sony Ericsson sux, to dziecinada ^^ . Podkreślam, dziecinada, z odpowiednim akcentem na końcówkę, żeby lepiej trafiło do umysłu ;p . Ja osobiście miałem już telefony marek Panasonic, Motorola, Sagem, Alcatel, Nokia i Sony Ericsson, i mogę skomentować to tak. Panasonic bardzo powoli działał i ogólnie nie sprawdził się. Motorola bardzo długo się trzyma na pierwszej baterii, ale funkcjonalność nie za duża. Alcatel - bez komentarza xd . Sagem - jak dotąd, brak usterek z baterią od 3 lat korzystania, tylko telefon nie najwyższej klasy. Nokia - nie przepadam za tą firmą i chyba jedyna komórka jaka mogłaby mnie do nich przekonać to N73, pod warunkiem jakby była o 50% tańsza. Sony Ericssony rządzą jak dla mnie. Mój T290i jak na razie mnie ani razu mnie nie zawiódł, może poza uszkodzeniem baterii. A telefon ma trochę już lat i jak będę go wymieniać, to także na Sony Ericssona, najlepiej W810i lub K800i, bo chcę usługi trzeciej generacji i dużą pojemność, żebym mógł telefonem zastąpić odtwarzacz mp3 :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot-tyle, że to naprawdę było zużycie w przypadku SE mojego ojca. Mój sobie regularnie czyszczę wewnątrz, taty też jest zadbany, a jakoś ląduje non-stop w serwisie.

Jak dla mnie mimo wszystko Soniaki są dobrymi komórkami, czego nie można powiedzieć o Samsungach i innych Sagemach :/

 

Z drugiej strony spójrz na to tak: skoro mówią, że w SE psują się cholernie często dżoje, to Ci co tak gadają na pewno mają punkt odniesienia do innych marek komórek. Skoro wg Ciebie nie dbają o komórki, to i o np: Nokię nie dbają. I to właśnie w Soniacz im się psuje najbardziej. Świadczy to o wyjątkowej wrażliwości danego sprzętu.

 

Mój dżoj się zużywa, ale póki co jest zużyty w stopniu zadowalającym :P (tzn. wyrobiony), więc boję się o przyszłość-teraz chodzi jak bajka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarcza N70 z symbianem S60 V2 :P Praktycznie wszytko na nim działa począwszy od wysyłania sms'ów :lol2: Po Grach Typu Doom , Worms World Party , wyścigach wszelkiego rodzaju i na filmach pełno mertazowych kończąc ( Divx rzecz jasna :P ) :rolleyes: Tak więc N70 + Karta 1Gb wymiata ;) :P Ps. każda jedna gra (na razie) z n-gage mi chodzi :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...