Skocz do zawartości

SoulJah


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego dodajesz w opisie GG, w nazwach (czasami) swoich gier i takich tam jakieś dziwne wyrazy: da, ya, ye, yo, yama itp.?

 

Bo Propaganja to supah mastah gangsta rasta :P.

 

A gra naprawde nie ma takich wysokich wymagań - nie wszystko co ładnie wygląda musi zaraz zżerać pamięć Twojego komputra jak Amerykanin hamburgery. Tam nie ma za wiele efektów - tylko ładne rysunki -a one spowalniają tak samo jak brzydkie :P.

 

A na demko sam czekam - pokazywałem gry Propaganji swojej dziewczynie i jej się podobały (a ona nie gra na kompie) - to znaczy, że coś w nich musi być. Pewnie właśnie ta grafika i styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dodajesz w opisie GG, w nazwach (czasami) swoich gier i takich tam jakieś dziwne wyrazy: da, ya, ye, yo, yama itp.?

Skąd wziołeś : ye, yo i yama? :D

ya i da sie zdaża, a yama to, chyba ci chodziło o ya man.

A dlaczego? nie wiem ;)

 

 

Gdzies byl post ze bedzie zajmowalo okolo 80 mb a moze wiecej :D, a co do wymagan ganja mowil ze beda mniejsze niz w Backach :P albo mi sie snilo :P

wymagania będą napewno znacznie mniejsze niż w BACK2, a czy wyższe od BACK1? To się już zobaczy jak gierka będzie skończona.

A co do wagi - 80mb to chyba minimum.

 

Bo Propaganja to supah mastah gangsta rasta :P.

Z gangsta bym sie nie zgodził, ale supa mastah, i rasta to jak najbardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEwnie że SP wcześniej bo to jest - jak w każdej mojej grze - priorytet. Multi przez sieć to wersje "ewentualnie", 2 na jednej klawiaturze - nie wiem czy było by wygodnie, tak więc nie wiem, zobaczymy jak sie los potoczy.

 

Hej, ale nie pomyślałes że zostawiając MP z tego powodu to dyskryminacja posiadających joypady? (Mam dwa [ :D ] ale w jednym guzik nie dziala bo juz stary [zlamal sie ale moze naprawie])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale nie pomyślałes że zostawiając MP z tego powodu to dyskryminacja posiadających joypady? (Mam dwa [ :D ] ale w jednym guzik nie dziala bo juz stary [zlamal sie ale moze naprawie])

może, ale z powodu że ja nie mam ani jednego - byłyby problemy z przetestowaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry za mega duże opóźnienie demka ale na nowym kompie pierwszy raz od dawna moge pograc w nowe gierki na wysokich detalach i troche sie odciołem :P Ale powoli powrót to rzeczywistości - i wziąłem się porządnie za SoulJah. Demko już naprawdę wkrótce (chyba że dostane w łapki nowego Splinter Cella :P).

i na zachęte 2 nowe screeny:

screen1mk2.jpg

 

screen2wl9.jpg

Bless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę stromo na tym pierwszym screenie ^_^

ano, ale ta miejscówka to blue mountain czyli najwyzsza góra na Jamajce.

 

A na drugim obrazku, czy to nie czasem Ku Klux Klan? =)

dokładnie.

kkk4thumbwu2.jpg

 

 

 

Kapitalnie to wygląda! Atak dredami wymiata!

 

Aczkolwiek ten zielony dymek na 2-gim screenie jest jakiś taki dziwny. Coś w nim nie pasuje - może w ruchu wygląda lepiej.

 

Czekam na demko...

dzięki za pozytywne opinie.

Ale co do tego dymku... Co z nim nie tak? ;)

Acha no i ten dym jest ewidentnie brązowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest brązowy - nie kłócę się, bo jestem daltonistą, a poza tym na każdym monitorze pewnie wygląda trochę inaczej :P.

 

Natomiast co mi się w nim nie podoba - jest taki jakiś "płaski". Może to kwestia użytego typu partykuły albo zbyt dużej alphy, ale jakoś nie ma to efektu głębi i wygląda jak plamy na ekranie. Ale jak mówię - takie rzeczy ciężko po screenie ocenić - tu chodzi o ruch.

 

Zadecyduj sam czy jest dobrze - przyjrzyj się dymkowi w grze, ale pod kątem tego, że może coś faktycznie jest z nim nie tak.

Sam tak mam - wydaje mi się, że wszystko jest okej (bo mam grę opatrzoną), ktoś mi zwraca uwagę na jakieś niedociągnięcie i nagle sam już zaczynam je widzieć.

 

Ale generalnie - dobrze wiedzieć, że SoulJah dalej żyje i się rozwija. Może być naprawdę fantastyczna gierka z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no dredowa nawałnica rządzi :) tylko powstaje pytanie: co on podczas tego ataku robi z beretem ? :D

(a tak na marginesie: może wprowadź rzut beretem jako atak dystansowy ? :lol: )

 

Ci z KKK powinni mieć atak pochodnią

 

Ja chcę bossa KKK z płonącym krzyżem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powstaje pytanie: co on podczas tego ataku robi z beretem ? biggrin.gif

eee... Wlasnie :| :D

Jezeli poprostu znika to slabooo ;p

A jezeli sciaga i trzyma w rece pozniej atakuje i zaklada :D no to lepiej

A juz w ogole jezeli ten atak jest dostepny tylko wtedy kiedy bedziesz mial jakas umiejetnosc i chodzisz bez tej czapeczki :D (chusty?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... Wlasnie :| :D

Jezeli poprostu znika to slabooo ;p

A jezeli sciaga i trzyma w rece pozniej atakuje i zaklada :D no to lepiej

A juz w ogole jezeli ten atak jest dostepny tylko wtedy kiedy bedziesz mial jakas umiejetnosc i chodzisz bez tej czapeczki :D (chusty?)

szczerze mówiąc czapeczka (a dokładniej turban ;)) znika, hmm bede musiał popracować nad tym. Na poczatku była jeszcze animacja zdejmowania turbanu ale z powodu że cios trwał wtedy zbyt długo brakowało troche efektywności.

 

Może i jest brązowy - nie kłócę się, bo jestem daltonistą, a poza tym na każdym monitorze pewnie wygląda trochę inaczej :P.

 

Natomiast co mi się w nim nie podoba - jest taki jakiś "płaski". Może to kwestia użytego typu partykuły albo zbyt dużej alphy, ale jakoś nie ma to efektu głębi i wygląda jak plamy na ekranie. Ale jak mówię - takie rzeczy ciężko po screenie ocenić - tu chodzi o ruch.

 

Zadecyduj sam czy jest dobrze - przyjrzyj się dymkowi w grze, ale pod kątem tego, że może coś faktycznie jest z nim nie tak.

Sam tak mam - wydaje mi się, że wszystko jest okej (bo mam grę opatrzoną), ktoś mi zwraca uwagę na jakieś niedociągnięcie i nagle sam już zaczynam je widzieć.

hmmm to może po wydaniu demka - jak zobaczysz dymek w ruchu - powiesz co o nim myślisz, bo ja szczerze mówiąc nie mam do niego rzadnych zarzutów. Ale sie zobaczy - ja jestem tylko biednym twórcą a od testowania jesteście wy ;)

 

Ja chcę bossa KKK z płonącym krzyżem :D

Hmm była opcja na bossa - koleś KKK na koniu, ale moge mu bezproblemowo dodać krzyża do ręki ;)

 

(a tak na marginesie: może wprowadź rzut beretem jako atak dystansowy ? )

Hmm myślałem nad wprowadzeniem ataku na dystans - a rzut beretem - heh, troche metaforycznie to brzmi, ale myślałem bardziej o jakiejś mocy sensi - czyli o jakichś nadnaturalnych zdolnościach dostępnych tylko po spaleniu grubego lolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zrobić tak: Boss to członek KKK bez czapki, a wtedy przekonamy się, że to jest murzyn :D

to w przypadku tej gry nie przejdzie. Jednym z zamierzeń jest bezosobowość przeciwników - tzn, motyw że nie przypominają oni ludzi. Np. Zombie, a kolesie z Ku Klux po śmierci "znikają", a na ziemie opada bezwładnie tylko biały strój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - zawsze miałem ochotę powybijać kilka zębów burakom z kkk. Mógłby być fragment gry, w którym trafiasz na ich zebranie (takie z płonącym krzyżem etc.) i zaczynasz ich kosić masami - satysfakcja gwarantowana.

 

Ech gdyby tak jeszcze móc MW mordy poobijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - zawsze miałem ochotę powybijać kilka zębów burakom z kkk. Mógłby być fragment gry, w którym trafiasz na ich zebranie (takie z płonącym krzyżem etc.) i zaczynasz ich kosić masami - satysfakcja gwarantowana.

 

Ech gdyby tak jeszcze móc MW mordy poobijać...

To pewnie tak zrobie ale w jakimś późniejszym etapie gry bo teraz z 3 KKK na raz już jest ciężka walka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, ale ta miejscówka to blue mountain czyli najwyzsza góra na Jamajce.:)

ro jest pochylenie ziemi + pochylenie ekranu przy ciosie. Dlatego aż tak stromo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...