Skocz do zawartości

Duck Attack


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nic by się nie udało bez Szmala i jemu należą się wielkie gratki!!!

 

Otóż jest to moja pierwsza gra na androida, z przerwami robiłem ją 2 miesiące, starałem się żeby była jak najlepsza

 

Tytuł: Duck Attack

 

Gatunek: Side Scroller/Shooter/Zręcznościowa

 

Opis: Ziemia i Wszechświat są w wielkim niebezpieczeństwie. Po ostatnim sezonie polowań, kaczki, widząc, że zostało ich niewiele, postanowiły zaatakować. Wiele z nich poleciało w kosmos, gdzie się zmutowały i teraz chcą zniszczyć świat. Jesteś ostatnią nadzieją planety. Powodzenia! Gra została stworzona przez Krystiana Waśkowskiego.

W grze:

- Cztery rodzaje broni;

- Dwadzieścia cztery trudne misje;

- Wspaniałe efekty specjalne;

- Piękna oprawa dźwiękowa;

- Dużo zabawy;

 

Download: https://play.google.com/store/apps/details?...eIT.Duck_Attack

Rozmiar pliku: 20MB

 

 

Autorzy:

Wydawca: Szmalu(Clockwork Blueberry)

Programowanie: Krystian Waśkowski

Fabuła: Krystian Waśkowski

Grafika: Krystian Waśkowski

Muzyka: OpenGameArt(szczegóły w grze)

Screeny:

1.png

2.png

4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest o dziwo fajna - o dziwo, ponieważ gdy zobaczyłem nazwę i screeny, myślałem że to denny losowy space shooter jak każdy inny, tylko że z kaczkami zamiast kosmitów.

 

Jednak już po paru minutach okazało się, że gra się przyjemnie, nawet akcja jest całkiem dynamiczna, te piórka i tak dalej i nawet ta grafika tak w oczy za bardzo nie kole jak się zobaczy to w ruchu. Etapy natomiast są zróżnicowane, widać włożoną w to pracę i nie nudzi się tak szybko. Dodając do tego walki z bossem i niebanalny poziom trudności, otrzymujemy sporo dobrej zabawy. A poziom trudności jest na tyle dopasowany, że nie odstrasza od gry, lecz przeciwnie - gdy zginiemy, chce się grać od nowa. Jestem naprawdę miło zaskoczony.

 

Mam jednak parę uwag, które możesz przemyśleć przy tworzeniu aktualizacji:

 

>zmieniłbym grafikę statku na trochę bardziej szczegółową, jak kaczki

>wincyj broni!! fajnie jest jak dropnie nowa, szkoda że są tylko cztery, a najlepiej byłoby gdyby niektóre różniły się od siebie działaniem, nie tylko zadawanym dmg.

>muzyka w pierwszym etapie mi średnio pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szmalu, spoko, jeśli mi pozwolisz to niedługo zaktualizuję. :D

Mam nadzieję, iż dzięki tej grze Twoje studio Clockwork Blueberry będzie

częściej odwiedzane, a co do plagiatu to owszem w kilku momentach

te gry są dość podobne, ale:

- grafika jest w 2d i nie jest renderowana;

- kaczki zamiast kurczaków;

- inne strzelania;

- inne plansze;

- inna grafika statku;

- strzelanie automatyczne;

- inna fabuła;

- inne ścieżki kaczek

- mógłbym jeszcze wymieniać, ale to chyba wystarczy;

 

Poza tym dzięki za wszystkie opinie, te na plus i te na minus. Jakbyście mogli to fajnie byłoby, gdybyście też na google play ocenili, pograli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym powiedział, że zarówno Chicken Invaders, jak i Duck Attack (i kwadryliony innych takich gier) to klony Space Invaders. Nie bójmy się słowa plagiat, pomimo jego pejoratywnego wydźwięku nie miałem na celu zrobić nic złego Szeryfowi, tylko zwrócić uwagę na silne "inspirowanie się" czikensami (poza tym, te kaczki wyglądają na kurczaki, a nie kaczki :S).

Samej gry nie oceniam, bo nie mam jak zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klony dobra sprawa... Z klonami mamy do czynienia (zazwyczaj) z tym samym zjawiskiem co w świecie rzeczywistym:

"Clone it, but make it better" - istnieje jeden kraj na świecie, który w tym idealnie sobie radzi: Korea.

 

I'm looking at you, Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...