Skocz do zawartości

Wasze gry


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, do BACK i BACK2 jest w moim folderze na upie: https://gmclan.org/up993.html

Do PRopaganji niestety nie mam bo link na rapidzie wysiadł a nie chce mi sie jeszcze raz wrzucac tych 85mb :)

t[R.I.P]a dam pęłną wersję jeśli bedzie mi sie chcialo skonczyc.

Ze starych gierek mam na dysku jeszcze Buffalo Soldier i 28 days earlier, Buffalo jest strasznie kiepskie (robiłem ze 3-4 lata temu), 28de jest w miare, ale nie nie oferuje niczego super wyjątkowego. Innych, gierek niestety nie mam, a szkoda bo gierki takie jak "Legalize", "Blunthill" czy "Buffalo Soldier2" były dobrymi grami (buffalo2 był jak dla mnie jedną z moich najlepszych gier, ale nie skończyłem jej, zabrakło ze 2 lvli do końca i niestety gdzies mi przepadła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełno jakiś porozpoczynanych projektów na dysku, ale niestety te skończone, czyli moje pierwsze wytwory GMowe (w tym pierwsza pokazana moja gra na GMCLAN), TGFowe i KnPowe, niestety stracone :/ .

Ale mogę dać linki do tego, co akurat mam:

https://gmclan.org/up24_4_paletki.html - jedna z moich pierwszych gier robionych w TGF (chyba nawet pierwsza, ale nie jestem pewien, bo zrobiłem pełno gier o tej samej naźwie, tylko nie pamiętam która była pierwsza, a która ostatnia :P )

https://gmclan.org/up24_3_pakermen.html - ci ze starego GMCLAN pewnie to pamiętają :P . Moja pierwsza gra pokazana światu!

Jak znajdę coś jeszcze, to zarzucę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jak ja bym wypuścił źródła nie ważne czy starych czy nowych gierek i tak każdy by sie pogubił w tych klockach, bo z tego co wiem większość osób tyra kod, ja dla odmiany co sie da na klocach to robie na klocach, a że sie dużo da to kodu jest dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista.

 

1. Minka - NIEDOSTĘPNE

2. CfM - tutaj

3. JSnake - tutaj -----> O

4. Puckoman - tutaj

5. Pchła fighters (bubli też nie pomijam :P ) - tutaj

6. Shoball - 8+ - tutaj

7. Shoball+ - 8+ - tutaj

8. Emotball 2 - tutaj

9. Emotball - NIEDOSTĘPNE

10. Shoball 2 - tutaj

11. Super ball - współpraca - gra zrobiona w TGF - tutaj

12. You have DOWN - tutaj

13. JPacman - tutaj

14. JBomberman - NIEDOSTĘPNE

15. Świstłors - tutaj - INSTALATOR!

16. Fight for Live - NIEDOSTĘPNE

17. Cosiozbieracz - NIEDOSTĘPNE

 

Teksty o moich grach:

1. Świstłors - tutaj

2. Emotball 2 - tutaj

3. Shoball+ - tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki są niemodne

A co mnie obchodzi czy coś jest modne czy nie? :) Nigdy nie starałem się wyglądać jak pedałki z pierwszych stron bravo i innych popcornów, Nie słucham i nie mam zamiarów słuchać modnych ostatnio "umc umc" manieczek, tak samo nigdy nie robiłem gier pod publike, nie zrobiłbym nigdy gry o muminkach nawet jak by były zaje***cie modne, i nie mam zamiaru zmieniać moich postanowień. Srać na mode! Peace.

I sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...