Skocz do zawartości

Ultimate Soundmaker


I am Żyd and Lewak

Rekomendowane odpowiedzi

Od kontrolerów midi po syntezatory z podpiętymi efektami gitarowymi - ogólnie strasznie dużo strasznie drogiego sprzętu. Wszystko jesteś w stanie symulować w programie takim jak Fl Studio ale jak masz takie zabawki, tworzy się przyjemniej.

 

pic related, całkiem dobre kontrolery z dolnej półki

962050_669084696439020_123515515.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
pic related, całkiem dobre kontrolery z dolnej półki

962050_669084696439020_123515515.jpg

Ten nad LPD8 to Akai LPK 25, tak? Bo kurde, tak się zastanawiam nad kupnem jakiegoś kontrolera midi właśnie, i myślę nad tą akaiką bo to już sprawdzona firma i też nad tym, i tak w sumie nie wiem co wybrać. Mam nadzieje, że oba kontrolery są twoje i skoro mówisz że LPK25 całkiem dobry to chyba zdecyduję się na niego. Ale jak ktoś tutaj poleci coś w podobnych granicach cenowych (do 200 zł) to zobaczymy, zobaczymy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajin, przeszkadzać może liczba klawiszy, 25 czasem może przeszkadzać ale za tą cenę sprzęt jest naprawdę solidny i żadnego problemu jeszcze z nim nie miałem.
Myślę, że 25 klawiszy to niezbyt duże utrudnienie jak na początek, bo nigdy nie grałem na żadnym pianinie/fortepianie/kontrolerze/syntezatorze więc do nauki powinno starczyć. Zresztą, jak będę chciał powiększyć zakres dźwięków to oktawa w górę lub w dół i wszystko cacy. Tak narazie wygląda mój "skromny" zasób instrumentów:

 

chleb.jpg

 

 

Gitara Epiphone Junior (wcześniej Dean Vendetta 1.0, ale jako że ten tani Epiphone ma lepsze brzmienie do bluesa i jazzu niż ten "mięsny" Dean to się zamieniłem ze znajomym gitarami), saksofon altowy Karl Glaser Gold, trąbka jakaś stara chyba no-name Made in Warsaw, harmonijka Hohner Silverstar w tonacji D, tak więc 25 klawiszowy kontroler starczy mi na początek. Zresztą musi bo jako że jestem powypadkowcem z mizerną rentą 650zł to też nie mogę zbytnio szastać pieniędzorami, więc ta akaika pewnie będzie mi pasować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...