Skocz do zawartości

Naznaczony


PaladynXD

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Naznaczony (nad tym pracuje)

 

Gatunek: RPG

 

Opis: Mam pomysł na dość dobrą grę, lecz potrzebuje ludzi, którzy mi pomogą! Dobra teraz coś o grze:

Jest to gra przygodowa, RPG, sandbox.Gra jest w 2d. Przypominać będzie trochę The elder scrolls V. Akcja odbywa się w czasach średniowiecza. Istnieją tam różne rodzaje magi: zwykła, znaki i inne. Naszym zadaniem jest pomagać lub niszczyć. Mam nadzieje, że to będzie dobra gra. I jeszce raz jeśli macie chęć zrobić taką rzecz to piszcie komentarze w których się zgłaszacie i jako kto np.: grafik. Dobra jescze cośo grze wybierasz jednąz wielu ras (np.: elf, czlowiek, krasnolud, goblin). Dołaczasz do frakcji (grupy). Każda frakcja ma swoje różne questy za, które dostajemy złoto, reputacje, broń i inne rzeczy. Naszym głównym celem jest czarnoksiężnik o imieniu Rusix. Musimy go zabić za wszelką cene gdyż jego armia orków chce zawładnąć całą krainą (jeśli gramy złą postaciąmożemy do niego przystąpić). Możemy mieć własny dom i rodzinę jak i towarzyszy. Oto część mojego planu na tę grę. Zastanawiam się czy grafika stick menowa czy zwykła

 

 

Autorzy:

Jeszcze nie znani

Screeny:

Aktualnie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Bez kitu, tak to by każdy chciał a robić ni ma komu.

Jak widać nie masz zbyt dużo innowacyjnych pomysłów a ludzie którzy zajmują się wyłącznie zarządzaniem powinni mieć właśnie światłą wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, tak to by każdy chciał a robić ni ma komu.

Jak widać nie masz zbyt dużo innowacyjnych pomysłów a ludzie którzy zajmują się wyłącznie zarządzaniem powinni mieć właśnie światłą wizję.

 

Mam tysiące pomysłów, lecz chce wiedzieć czy kto, by się przyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Naznaczony (nad tym pracuje)

 

Gatunek: RPG

 

Opis: Mam pomysł na dość dobrą grę, lecz potrzebuje ludzi, którzy mi pomogą! Dobra teraz coś o grze:

Jest to gra przygodowa, RPG, sandbox.Gra jest w 2d. Przypominać będzie trochę The elder scrolls V. Akcja odbywa się w czasach średniowiecza. Istnieją tam różne rodzaje magi: zwykła, znaki i inne. Naszym zadaniem jest pomagać lub niszczyć. Mam nadzieje, że to będzie dobra gra. I jeszce raz jeśli macie chęć zrobić taką rzecz to piszcie komentarze w których się zgłaszacie i jako kto np.: grafik

 

 

Autorzy:

Jeszcze nie znani

Screeny:

Aktualnie brak

Wiesz, chętnie bym pomógł, ale nie idę w ciemno a na pewno nie dołączę do projektu 2-osobowego w którym ty będziesz coś mówił a ja będę to robił. Zachęć choć trochę do tego aby to kogoś zainteresowało. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, c'mon! Masz sam pomysł na zrobienie kolejnego 2D RPG na podstawie tego co zobaczyłeś w TES i Wiedźminie i innych RPG. Nie wiesz w jaki sposób działają poszczególne elementy tych gier. Nie masz pojęcia jakie statystyki postać będzie miała i jak to będzie wpływało na rozgrywkę. Nie wiesz jak ma być przeprowadzana walka, podnoszenie przedmiotów, zasięg widzenia przeciwników, dialogi, i wiele, wiele więcej podstawowych rzeczy jakie będziesz musiał zrobić. Wiesz jedynie jakimi klaiszami będziesz co robił. Robienie gier nie sprowadza się do ustalenia że przeciwnik ma zaatakować gracza, twórca musi wiedzieć jak ten atak ma wyglądać, musi zaplanować każdą ewentualność i wprowadzić to w życie. Przepraszam że piszę tak demotywująco, ale ta gra nie ma prawa powstać. Nie dziś, i nigdy. Jesteś młody i za kilka lat może Ci się uda, ale wtedy spojżysz na ten twój pomysł gry i uśmiechniesz się. Tak czy inaczej mam nadzieję że kiedyś Ci się uda, a na razie dodam że na GMClanie tylko kilka osób jest w stanie zrobić (zrobili) RPG i pracowali nad tym kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, c'mon! Masz sam pomysł na zrobienie kolejnego 2D RPG na podstawie tego co zobaczyłeś w TES i Wiedźminie i innych RPG. Nie wiesz w jaki sposób działają poszczególne elementy tych gier. Nie masz pojęcia jakie statystyki postać będzie miała i jak to będzie wpływało na rozgrywkę. Nie wiesz jak ma być przeprowadzana walka, podnoszenie przedmiotów, zasięg widzenia przeciwników, dialogi, i wiele, wiele więcej podstawowych rzeczy jakie będziesz musiał zrobić. Wiesz jedynie jakimi klaiszami będziesz co robił. Robienie gier nie sprowadza się do ustalenia że przeciwnik ma zaatakować gracza, twórca musi wiedzieć jak ten atak ma wyglądać, musi zaplanować każdą ewentualność i wprowadzić to w życie. Przepraszam że piszę tak demotywująco, ale ta gra nie ma prawa powstać. Nie dziś, i nigdy. Jesteś młody i za kilka lat może Ci się uda, ale wtedy spojżysz na ten twój pomysł gry i uśmiechniesz się. Tak czy inaczej mam nadzieję że kiedyś Ci się uda, a na razie dodam że na GMClanie tylko kilka osób jest w stanie zrobić (zrobili) RPG i pracowali nad tym kilka lat.

 

Liczą się też chęci i wiem, że taką grę nie jest łatwo i szybko się robi, bo kilka zrobiłem i wiem, że wszystko trzeba ustawiać. To ,że dzisiaj dołączyłem na GMCLAN to nie oznacz, że od dzisiaj robię gry no trochę o tym wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię gry w GM od ok 6 lat i ciągle nie czuję się na siłach aby zrobić dobrego RPG. Ale życzę powodzenia.

Mogę jeszcze poradzić abyć poszukał gotowego silnika. Jest ich na GMClanie już trochę, chociaż sporo z nich nie jest skończonych. (Jak większość projektów) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię gry w GM od ok 6 lat i ciągle nie czuję się na siłach aby zrobić dobrego RPG. Ale życzę powodzenia.

Mogę jeszcze poradzić abyć poszukał gotowego silnika. Jest ich na GMClanie już trochę, chociaż sporo z nich nie jest skończonych. (Jak większość projektów) :P

 

Thx i jeszcze jedno nie grałem w wiedzmina tylko czytalem, ale o znakach nie wiedzialem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a na razie dodam że na GMClanie tylko kilka osób jest w stanie zrobić (zrobili) RPG i pracowali nad tym kilka lat.

kto? Bo żadnego tutaj RPGa zrobionego nie kojarze, chyba, żeby liczyć gry Sausa

 

edit: o waxx też to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...