Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

No skoro ty nie będziesz mieć możliwości ciągle pracować to Sheriff99 chyba się nie obrazi że już wrzuciłem temat.

Więc nadszedł ten moment. [Werble] Moment na który wszyscy czekali! [Werble] Moment którego wszyscy się obawiali! [Werble]

 

 

Temat na threef.cba.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huder byl ostatnio online dzisiaj o 16 i nadal nie mam jego odpowiedzi w trakcie sprawie terminu.

Ma ktos z nim troche bardziej prywatny kontakt aby go stuknąć w głowę?

Nikt nie ma ja jestem zamknięty na wszelkie kontakty. Tylko specjalni ludzie mają do mnie dostęp :P

Dopiero od next tygodnia mam wolny termn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

too bad, to bardzo opozni caly duel. plus nie czuje sie z tym fair bo ja nie mam czasu az do przerwy swiatecznej a nie mam zamiaru odpasc. wiec jesli ten twoj nastepnotygoniowy czas to zalatwienie sobie kilku wolnych dni docenilbym uczciwosc i wziecie tego w terminie blizszym i rownie niewygodnym jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra w której operuje się tylko za pomocą 1 przycisku myszki będzie na temat? Bo teoretycznie w ten sposób można zrobić nawet całego rtsa.

 

dobry plan, ale ile rtsow zostalo opublikowanych na gmclanie :>? ktos kiedys pisal ze gm nie nadaje sie na rtsy, nawet jesli jest odwrotnie, ludzie sie za to nie biora nie wiedziec czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak teraz patrzę, to wśród ostatnich pojedynków z dolnej drabinki dwa zostały rozstrzygnięte przez wycofanie się uczestników (bez gry z którejkolwiek strony), a dwa pozostałe przez walkower (nie oddanie pracy przez jednego z uczestników mimo rozpoczęcia pojedynków). Mam nadzieję, że przynajmniej w górnej drabince będzie nieco lepiej, choć z tym kocim tematem może być różnie. ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak teraz patrzę, to wśród ostatnich pojedynków z dolnej drabinki dwa zostały rozstrzygnięte przez wycofanie się uczestników (bez gry z którejkolwiek strony), a dwa pozostałe przez walkower (nie oddanie pracy przez jednego z uczestników mimo rozpoczęcia pojedynków). Mam nadzieję, że przynajmniej w górnej drabince będzie nieco lepiej, choć z tym kocim tematem może być różnie. ^^'

To dlatego ze generalnie poki co rozgrywane pojedynki dolnej tabeli to w wiekszosci(<==) Ci faktycznie przegrani, najgorsi, bez obrazy.

Ale poniewaz owi "bardzo przegrani" zaczynaja juz znikac to nadchodzace gry dolnej tabeli powinny byc rownie zaciekle jak te gornej, bo to beda sami mocni uczestnicy ktorzy po prostu trafili na silniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz za dużo czasu i mam nadzieję że nic nie przegapiam. Dziś zostało potwierdzone że dostałem się do drugiego etapu OWT, matura i jeszcze kupa innych rzeczy wali mi się na głowę. Mam nadzieję że uporam się ze wszystkim szybko i będę mieć jeszcze czas na Ludum Dare 39.

 

Właśnie dopisuję że wygrali sunflower i Chell i chciałbym aby zostały ustalone terminy pojedynków Elevator vs Adriann oraz Boad vs Uzjel. Tematy macie dość luźne więc w jeden weekend powinniście sobie poradzić, ale mogę wam dać więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...