Skocz do zawartości

Prośba o przetłumaczenie na ang i korektę


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

Teksty do przetłumaczenia i przetłumaczone na drugiej stronie tematu

 

Już niedługo kończę pracę nad Galaxies Invaded, zacząłem ja robić bo znajomy mnie zachęcił, zrobił grę Super Pig i zgarnął pare tys $.

Zacząłem robić moją grę, do dzisiaj minęło okolo 2 mies.

Niedługo chcę ją sprzedać ale ciagle krąży mi po głowie ile kasy mogę za nią dostać :D Może ktoś co się zna powie w jakich granicach bo ja nie mam pojęcia, czy duzo czy średnio. Są też różne licencje, jest exclusive i primary ( exclusive = nie możemy reklam wstawiać i loga tylko jednego sponsora, primary = mozna sprzedac kilka razy, różne loga i reklamy )

 

Trailer:

 

No i potrzebuję kogoś kto pomoże mi przy poprawieniu tłumaczeń do okolo 30 komunikatów, niezbyt długich ;)

Też może ktoś da jakiś koncept na ikonę ;) narazie wygląda ona tak fgl_t_hgmvxxhb25657.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Jak wrzucisz na FGL to będziesz wiedział ile możesz dostać, zalezy od szczęścia po trochu.

 

A komunikaty mogę ci przetłumaczyć, podeślij na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przypuszczam, że do paru k możesz dostać, problem jest inny - takich gier jak twoja jest setki, a prawdziwi masterzy trzepią dużą kasę na swoich grach, jednak to nie mogą być oklepane tematy. Weź na przykład Nitrome (nitrome.com), goście mają kilkaset gier (tak coś mi się o uszy obiło), ale głównie to są wymyślone projekty - Skywire, Final Ninja itd. te gry są w zasadzie niepowtarzalne, a ty odgrzewasz kotlety, które mają wiele lat (nie chcę cię urazić, ale wolałbym grać w Dosowego Raptora, niż w to) - musisz się skupić na czymś, czego jeszcze nie było!

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne suchaj linuxiarza ! Popatrz na np. Legends of Grimmrock albo bit trip runner. Pierwsze odgrzewane a drugie to prosta gra polegająca na biegnięciu i omijaniu. Takie coś jest nudne ! Dawniej gry niezależne były średnie i darmowe a dzisiaj przez to ,że komerycyjne gry to shit to średniaki mają ciągle ten sam poziom co sprawia wrażenie lepszych gier. Stare gry mają to do siebie ,że można w nie grać latami a twoja sprawia wrażenie "starej gry" przez co nawet możesz zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne suchaj linuxiarza ! Popatrz na np. Legends of Grimmrock albo bit trip runner. Pierwsze odgrzewane a drugie to prosta gra polegająca na biegnięciu i omijaniu. Takie coś jest nudne ! Dawniej gry niezależne były średnie i darmowe a dzisiaj przez to ,że komerycyjne gry to shit to średniaki mają ciągle ten sam poziom co sprawia wrażenie lepszych gier. Stare gry mają to do siebie ,że można w nie grać latami a twoja sprawia wrażenie "starej gry" przez co nawet możesz zarobić.

 

Nom, dlatego przechodzę milion Kacz De Klałnów, bo są super-hiper-mega

 

Wejdź sobie na nitrome i popatrz - na tej stronie jest wiele gier, które MUSISZ pograć i ci się spodobają - Steamlands, gdzie budujesz czołgi itd. Te gry są dobre, a takie strzelanie do samolotów się przejadło, bo takie gry były popularne głównie w czasach DOS / Windows 9*

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby strzelanie do samolotow byloby na steamie + item do tf2 to ludzie by sie tym podniecali jak staruszek ze sztucznej szczeki. A pozatym gra nirvana jest dobrze rozbudowana a nie jak gmowy przyklad lub co poniektore gry na steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby strzelanie do samolotow byloby na steamie + item do tf2 to ludzie by sie tym podniecali jak staruszek ze sztucznej szczeki. A pozatym gra nirvana jest dobrze rozbudowana a nie jak gmowy przyklad lub co poniektore gry na steamie.

 

I co z tego? Jak chcę grać w grę Flash, to musi być - dobra! Jak jest słaba, to się wyłącza i szuka dalej. Problem w tym, że bardzo dobre (jeśli nie najlepsze) ma gry Nitrome, gdyż - sami opracowują grę, pomysły itd. Poszukaj mi grę, gdzie konstruujesz czołg i się nawalasz z innymi czołgami, gdzie masz szybki kurs rozbierania budynków czy gdzie ratujesz wikingów zamrożonych w lodzie - Takich gier prawie nie ma, a Nitrome je rozkminia. Dodatkowo prosta (ale dobra) grafika i dźwięk a'la 8bit rozwala system.

 

Takie jest moje zdanie, szczególnie, że jak ktoś chce wyjść "z tłumu", to musi kombinować, a nie odgrzewać przypalone kotlety

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo Legends of Grimmrock osiągnęło sukces bo targetem byli starzy wyjadacze, który grali w gry z lat 90. A że to nie są dzieci i najprawdopodobniej mają już pracę to kupili tę grę zamiast ściągnąć z torrentów i zrobili to z łezką w oku wspominając stare dungeon crowlery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta yno grafa i dzwieki 8 bit to juz niemal standard gier indie. A co cie sklania fervi do myslenia ze gra nirvsna jest zla ? Juz wolalbym kupic za 40 zeta gre nirvany niz jakiegos 8bitowego przereklamowanego shita.

Wojo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ile dostaniesz za tę grę, ale na pewno dostałbyś więcej gdybyś miał jakiś oryginalny pomysł, tak jak np. wymienione kilka postów wyżej Nitrome. Goście wymiatają, każda gra jest inna, nic się nie powtarza. np. Square Meal - czyli połykanie kamieni Trollem i wypluwanie ich w kierunku przeciwników xD

 

W dzisiejszych czasach liczy się oryginalność, nie grafika... To dlatego gracze (w tym ja!) coraz częściej sięgają po tytuły studiów niezależnych :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko co poniektóre gry niezależne mają grafę z pupci ( MRAU ! ) a ich twórcy o dziwo zarabiają kupę hajsu ( YOŁ ! ). Nie mówię ,że każda gra bo np. terraria lub minecraft są bardzo rozbudowane ale np. Bit trip runner to po prostu śmiechy. Nie mówię o smartfonach bo tam takie gry zyskałyby dużą popularność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda psie. Mówisz tak bo sam sprzedajesz takie kiczowe gierki. Nie dość ,że niedopracowane to cena za nie kosmiczna. 4 zeta zamiast 4 euro to i tak za dużo. A w przeciwieństwie do waszej tandety to gra Nirvany jest znacznie lepsza. Dawniej na to się mówiło " Gówniane gry " dzisiaj to są indyki. Nie mówię o wszystkich bo są niektóre dobre. A poza tym dzisiaj nikt nie myśli o grze freeware co najwyżej z reklamami tylko dzisiaj się liczy itemshop i zarobek. Pojechałem po bandzie i skrytykują mnie rapery. Spoczko bo nie mówię o grze almora , która jest świetna i czekam na jej wersję na urządzenia mobilne. Ale to co się dzieje to po prostu jest śmieszne. Idź rób sobie gierkę z koleszką - Może będzie miała kilka dopracowanych szczegółów i sprzedaj ją za 15 euro. Nawet jak za takie badziewie jak rune masters chcecie 4 euro to wam współczuję przy dalszych projektach. Nie mówię ,że to złe ale zanim puścicie coś w obieg to to dopracujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda psie. Mówisz tak bo sam sprzedajesz takie kiczowe gierki. Nie dość ,że niedopracowane to cena za nie kosmiczna. 4 zeta zamiast 4 euro to i tak za dużo. A w przeciwieństwie do waszej tandety to gra Nirvany jest znacznie lepsza. Dawniej na to się mówiło " Gówniane gry " dzisiaj to są indyki. Nie mówię o wszystkich bo są niektóre dobre. A poza tym dzisiaj nikt nie myśli o grze freeware co najwyżej z reklamami tylko dzisiaj się liczy itemshop i zarobek. Pojechałem po bandzie i skrytykują mnie rapery. Spoczko bo nie mówię o grze almora , która jest świetna i czekam na jej wersję na urządzenia mobilne. Ale to co się dzieje to po prostu jest śmieszne. Idź rób sobie gierkę z koleszką - Może będzie miała kilka dopracowanych szczegółów i sprzedaj ją za 15 euro. Nawet jak za takie badziewie jak rune masters chcecie 4 euro to wam współczuję przy dalszych projektach. Nie mówię ,że to złe ale zanim puścicie coś w obieg to to dopracujcie.

 

Czytać umiesz?

 

Sukces "indyków" to nie weź - przerób i wydaj, w tym przypadku - weź pomysł i podrób. Sukcesem w świecie indie są własne pomysły, do tego stylowa grafika i muzyka. Sama grafika i muzyka nie starczą, by gra była super-hitem. Siedzi sobie typ - wymyślimy World Of Goo (w krótkim stwierdzeniu :D), robią grafikę, robią muzykę, plansze i sam silnik z fizyką - i jest World Of Goo, nie wiem czy były pierwowzory WOG, ale prawdopodobnie goście od nowa napisali i są popularni, wzorowanie się na czymś co przez historię się przetaczało wielokrotnie nie da ci sukcesu.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda psie. Mówisz tak bo sam sprzedajesz takie kiczowe gierki. Nie dość ,że niedopracowane to cena za nie kosmiczna. 4 zeta zamiast 4 euro to i tak za dużo. A w przeciwieństwie do waszej tandety to gra Nirvany jest znacznie lepsza. Dawniej na to się mówiło " Gówniane gry " dzisiaj to są indyki. Nie mówię o wszystkich bo są niektóre dobre. A poza tym dzisiaj nikt nie myśli o grze freeware co najwyżej z reklamami tylko dzisiaj się liczy itemshop i zarobek. Pojechałem po bandzie i skrytykują mnie rapery. Spoczko bo nie mówię o grze almora , która jest świetna i czekam na jej wersję na urządzenia mobilne. Ale to co się dzieje to po prostu jest śmieszne. Idź rób sobie gierkę z koleszką - Może będzie miała kilka dopracowanych szczegółów i sprzedaj ją za 15 euro. Nawet jak za takie badziewie jak rune masters chcecie 4 euro to wam współczuję przy dalszych projektach. Nie mówię ,że to złe ale zanim puścicie coś w obieg to to dopracujcie.

 

mowilem zebys dupe umyl a nie spodnie zdejmowal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo, popatrz na przykład na TopHat Nikasa. Jest pikselowa i sama rozgrywka nie jest wcale oryginalna - ot zwykła platformówka. Ale moim zdaniem jest.. po prostu fajna, nie przeszkadza mi fakt, że takich gier było już mnóstwo. W niektóre gry zwyczajnie chce się grać, bo sprawia to przyjemność. Bit Trip Runner, z tego co widziałem na filmikach też wygląda ciekawie, mimo że pomysł na bieganie i skakanie jest najbardziej banalnym na świecie. Liczy się też własna interpretacja, wykonanie, klimat. Tak samo jest z produkcją Nirvana - grałem w różnego rodzaju Galaxy i jej podobne, a wciąż strzelanie statkiem kosmicznym sprawia mi frajdę. No i nie mów, że nie wprowadził do gry kilku swoich pomysłów..

 

PS Proszę mnie nie hejtować ze względu na reprezentowane przeze mnie stanowisko w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...