Skocz do zawartości

Mieszanka kilku rzeczy


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

że bez GM nie da się przeżyć

Da się, da. :] Umila czas.

 

PS. No to może bigshark zrobi jakiś przykład 3D. Jak na razie robi się off-topic (moje posty też są tutaj off-topiciem, no bą są. :) ). To to może zrobię on-top: Przykład jest dobry, ale ta krew jakaś taka kulkowata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oki, to jeszcze ja dorzucę moje trzy grosze ( czemu trzy a nie np. dwa - nie mam pojęcia ). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - tak więc nie da się jednoznacznie stwierdzić to jest dobre/złe lub przydatne/nieprzydatne - bo zależy z jakiej perspektywy się na to patrzy.Założmy, że jest dwóch użytkowników : zaawansowany i bardzo początkujący :

 

Zaawansowany : "Eeee, co to ma być, nie dość, że nie ma porządnego ( czyt. zaawansowanego ) przykładu to dają tu jakąś tandetę dla przedszkola.Do kitu."

 

Początkujący : "Ooo, jaki fajny przykład.Bomba, jest nawet możliwość strzelania do celownika!I wróg też do nas strzela!Ekstra!"

 

Zaawansowany będzie "wybrzydzał" a początkujący się ucieszy, że dostanie coś takiego.Dla mnie liczy się to, że w ogóle są ludzie którzy robią coś dla innych , a czy będzie to na pdst. poziomie czy zaawansowanym - chyba nie zmienia to faktu, że pomagają, nie? ;)

 

Ps. Nie wnikam w to ile kto siedzi przed kompem i co robi, bo to nie moja sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...