Skocz do zawartości

Zablokowane aaAaaA szynszyle aA szynszyle atakuja.. sa wszedzie !


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jasne. Jak zwykle weźmy i się przyczepmy do Platyny bez powodu.

Odpowiedziałem tylko na pytanie czy to Pental. Zresztą zgodnie z prawdą (w pewnej części, bo konto jest dzielone przez kilka osób ), a ty mi zarzucasz jakieś prowokacje. Ty tu jakieś wersje sprzeczne przedstawiasz. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jezu aż nie mogę czytac tych pierdół o dzieleniu konta przez kilka osób i że jeszcze ktoś nad tym kontempluje, zastanawia się, zróbcie o tym temat może nowy, bo faktycznie takie gibonowanie zasługuje na więcej uwagi ze strony użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Platyna, po prostu wyjechałeś z offtopem i prowokacją na raz, a jak widzisz, nikt specjalnie się tym nie przejął. Każdy ma to gdzieś, a kogo to obchodzi, łaskawie pyta na PW/GG, nie robiąc zamieszania, bo Sernat to Sernat, a nie Pental, Slash czy Ziutek (tak to się pisało?). Nie wkręcaj mi tylko, że to wyszło przy odpowiedzi do taxi_drivera, bo nikt o zdrowych zmysłach na jego wypociny nie odpowiada. Prezentuje poziom kapcia, ba, zaryzykuję ponownie stwierdzeniem, że jest tępy jak but. A teraz wlep mi warna i daj sobie spokój z moją osobą, chyba, że łaskawie raczysz to załatwić drogą prywatną.

 

Cóż mogę zrobić, wedle własnego życzenia warn za obrazę innego użytkownika.

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie sraj offtopem, Sernat, i jak widzisz, że nikt nie zwrócił uwagi na coś tam Platyny to ty też nie zwracaj. Dajesz się sprowokować jak małe dziecko.

Myślę, że to sprawa między nami ;) . Niestety, ale nie będę się zgadzał na to, że tłumaczę coś osobie, po czym ona i tak co innego pisze na mój temat na forum publicznym, jakby to miało jakąkolwiek wartość dydaktyczną.

 

Pozdrawiam i nie udzielam się tu już na temat inny niż szynszyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, mi szynszyle tak zbytnio to nie przeszkadzają ;).

Szczerze, gdy zobaczyłem cały "wysyp" tych malutkich gryzoni to pomyślałem o tych szynszylach jak o jakimś memie GMClan-owym :);

pokroju memowych kotów: Nyan-cata, Starecata (co ja pacze) itp.

Jak dla mnie mogą zostać :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...