Skocz do zawartości

Zarabianie poprzez inwestowanie


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialbym Wam przedstawic sposob na dorobienie sobie pieniazkow :) Sposob bardzo prosty, mianowicie w okolo 80 dni, zarobicie 150% zainwestowanej kwoty. Przykladowo inwestujac 100$ po 80 dniach otrzymacie 150$.

 

Nie pisze tego w ciemno, sprawdzilem ten system i wszystko dziala ok. Wplaty i wyplaty nastepuja poprzez Payza (dawny AlertPay). Aby sprawdzic czy system dziala okolo 2 miesiecy temu wplacilem 20$ (okolo 70 zl), w tym tygodniu wyplacilem 30$ (106 zl), czyli zarobilem 36 zl nic nie robiac. Wiem ze to jest mala kwota, aczkolwiek inwestujac wiecej mozecie zapewnic sobie staly dochod miesieczny w wysokosci np. 30$ ktory wam sie zwroci po kilku miesiacach a przez caly czas bedzie on aktywny.

 

Jestem w trakcie tworzenia bloga o tym systemie, musze nieco go zmienic poniewaz AlertPay zmienil sie na Payze, ale mysle ze sobie poradzicie - Blog JustBeenPaid.

 

Za poradniki znajdujace sie na blogu fajnie by bylo jakbys sie zarejestrowal\a z mojego reflinka - Klik

 

PS. Sorki za brak polskich znakow, ale pisze z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to dziwilo na poczatku dlatego tez chcialem sprawdzic, sprawdzilem i okazalo sie ze wszystko dziala jak nalezy. Czasami jesli nie maja kasy na wyplate musisz poczekac 2-3 dni, ale zazwyczaj nie ma tego problemu. Gadalem z roznymi gosciami ktorzy biora w tym udzial, i sobie juz wyrobili tutaj pewien dochod.

 

Powiem tak w skrocie o co chodzi. Kupujesz pozycje za 10$, kazda z nich przynosi Ci 2% zysku czyli 20 centow dziennie. Jesli masz np. 10 takich pozycji, wtedy twoj dochod wynosi 1$ dziennie. Pozycje znikaja po uplywie 70-80 dni. Jezeli masz 10 pozycji, poczekasz 10 dni, masz juz 10$ na koncie, wtedy mozesz kupic 11 pozycje i zarabiac 1.2$ dziennie itd. Mozesz tez tak jak ja od razu to wyplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz pozycje za 10$, kazda z nich przynosi Ci 2% zysku czyli 20 centow dziennie. Jesli masz np. 10 takich pozycji, wtedy twoj dochod wynosi 1$ dziennie.

A nie 2$? Skoro 20 centów dziennie z jednej pozycji i masz ich 10?

 

Poza tym, dobra, zarobiłeś dziennie wtedy 2$. Ale zainwestowałeś w to 100$, więc cały interes zwraca się dopiero 50 dniach, bo wtedy zysk* ci się zeruje. Mówisz, że pozycje znikają po 70-80 dniach, więc de facto zysk generujesz tylko przez 20-30 dni, co daje od 40$ do 60$ zysku. Nie jest to najgorzej - 40 do 60% zyskujesz po 2,5 miesiąca. Ale no, to nie jest 150% o którym mówisz :P . I tak, nawet te 40% po trochę ponad 2 miesiącach to bardzo dużo (szczególnie że to tylko jakaś stronka internetowa do zarabiania, a nie jakieś większe rynki finansowe), więc trochę wątpiłbym w pewność takiej inwestycji (ale jeszcze nie przeczytałem na jakiej zasadzie to działa, więc nie będę tu wyciągał żadnych wniosków).

 

* obliczony wg wzoru: zysk = przychód - koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialbym Wam przedstawic sposob na dorobienie sobie pieniazkow :) Sposob bardzo prosty, mianowicie w okolo 80 dni, zarobicie 150% zainwestowanej kwoty. Przykladowo inwestujac 100$ po 80 dniach otrzymacie 150$.

 

Nie pisze tego w ciemno, sprawdzilem ten system i wszystko dziala ok. Wplaty i wyplaty nastepuja poprzez Payza (dawny AlertPay). Aby sprawdzic czy system dziala okolo 2 miesiecy temu wplacilem 20$ (okolo 70 zl), w tym tygodniu wyplacilem 30$ (106 zl), czyli zarobilem 36 zl nic nie robiac. Wiem ze to jest mala kwota, aczkolwiek inwestujac wiecej mozecie zapewnic sobie staly dochod miesieczny w wysokosci np. 30$ ktory wam sie zwroci po kilku miesiacach a przez caly czas bedzie on aktywny.

 

Jestem w trakcie tworzenia bloga o tym systemie, musze nieco go zmienic poniewaz AlertPay zmienil sie na Payze, ale mysle ze sobie poradzicie - Blog JustBeenPaid.

 

Za poradniki znajdujace sie na blogu fajnie by bylo jakbys sie zarejestrowal\a z mojego reflinka - Klik

 

PS. Sorki za brak polskich znakow, ale pisze z zagranicy.

 

/niech zgadnę: jakiś bux? Jako księgowy w 30 dni zarobiłbym 2k na czysto, więc wolę nie kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/niech zgadnę: jakiś bux? Jako księgowy w 30 dni zarobiłbym 2k na czysto, więc wolę nie kombinować.

Hahahahaha. Sorry, nie mogłem.

 

Topic: Czy nie jest to oparte o piramidę finansową? Jeśli tak, to współczuję.

 

Btw, naprawdę nie lepiej inwestować te pieniądze w ciekawsze i pewniejsze aktywa? Nie wiem, nawet rower kupić i wypożyczać znajomym, jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, zamiast wpłacać dla jakiegoś cwaniaka pieniądze by on je magicznie rozmnożył jest kretyństwem. Do pracy nieroby, a nie kombinujecie.

Widzisz chłopie, ambicje niektórych wykraczają poza etat, a Polska jest takim krajem, gdzie ciężko o solidne zarobki, nawet po wielu latach pracy (np. polski nauczyciel po 20 latach zarabia mniej niż chłopak po miesiącu w niemieckim KFC, a choć to oczywiste, wielu Polaków o tym zapomina i twierdzi, że wszystko jest ok). Jeszcze jedno: zostaniesz tym księgowym, to pogadamy.

 

Nie zmienia to faktu, że dożywotnia beka z takich serwisów :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...