Skocz do zawartości

GM 8.1 standard BUG do usuniecia.


taxi_driver

Rekomendowane odpowiedzi

Pracujac nad grą, staram sie pracowac zawsze na kopii zapasowej, co pewnien czas po przetestowaniu zmian- zgrywam całość mojej pracy do kopii głównej, a ja z kolei dalej chce kontynuowac prace na kopii zapasowej.

Zauwazylem jednak ze gdy przy zgrywaniu programu "zapisz jako" do pliku o innej nazwie ktora mam aktualnie otwarta- program automatycznie przestawia sie i juz nie pracuje na np kopii zapasowej tylko na kopii glownej.

Przyklad

pisze gre o nazwie "gra"

w folderze mam pliki "gra" oraz "gra_zapasowa"

Pracuje na "gra_zapasowa" i po pewnym czasie gdy uznam ze dopisana czesc programu jest OK zgrywam ja jako "gra_zapasowa" -dla bezpieczenstwa

oraz jako "gra" ... i od tego momentu niestety pracuje juz na pliku ..."gra"- choc przeciez pracowalem przed nagrywaniem na "gra_zapasowa"

Da sie z tym zyć, jednak jest to co najmniej dziwne, no i jesli zapomnimy o tym to moze być powodem zniszczenia projektu nad ktorym pracujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest całkowicie normalne i z całą pewnością nie jest "conajmniej dziwne".

Używasz opcji "Save As", a nie "Save Copy As" (której GM chyba nawet nie posiada). To logiczne, że będziesz pracował na tym co zapisałeś. W każdym programie tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...