Skocz do zawartości

Forma płatności


Compi

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie payu/pal. Przy SMS ogromny haracz.

 

Skorzystaj z systemu, który wspiera wiele form płatności..

Za duże zamieszanie. Musiałby za usługę przez SMS wystawić 2 razy wyższą cenę, bo jak nie to by po prostu tracił :P Poza tym to chyba jest na jakiejś umowie, czy się mylę? Bo jeśli tak, to by musiał podwójnie płacić :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duże zamieszanie. Musiałby za usługę przez SMS wystawić 2 razy wyższą cenę, bo jak nie to by po prostu tracił :P Poza tym to chyba jest na jakiejś umowie, czy się mylę? Bo jeśli tak, to by musiał podwójnie płacić :}

Pragnę tylko zauważyć, że wiele większe straty poniesie wspierając tylko jedną formę płatności :P . A zamieszanie nie jest wcale duże, bo np. taki mopay tylko ułatwia sprawę. Wdrożenie samego systemu SMSów premium to katorga. Po pierwsze, ciężko znaleźć w Polsce jakąś porządną tego typu usługę (zazwyczaj wypłaty są od olbrzymich progów, dużo jest oszustów). Po drugie, zawsze jest z tym więcej roboty. A same zyski - żałośnie niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko zauważyć, że wiele większe straty poniesie wspierając tylko jedną formę płatności :P . A zamieszanie nie jest wcale duże, bo np. takim mopay tylko ułatwia sprawę. Wdrożenie samego systemu SMSów premium to katorga. Po pierwsze, ciężko znaleźć w Polsce jakąś porządną tego typu usługę (zazwyczaj wypłaty są od olbrzymich progów, dużo jest oszustów). Po drugie, zawsze jest z tym więcej roboty. A same zyski - żałośnie niskie.

 

Pewnie, ale ja mam komórkę (z kasą), ale nie mam Paypal ...

 

Fervi

 

PS. Tak jak ktoś powiedział, zależy od grupy docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

większość systemów sms w regulaminie ma zapis, który uniemozliwia płatność za zawartość ze strony - mozna tylko robic kody "odblokowujące dostęp" do jakiejs czesci serwisu... :P Trzeba obchodzić, ale warto sie zawczasu zapoznać z regulaminem, zeby potem nie było jaj, ze nagle kasy nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo mnie obchodzi, co posiadasz, a czego nie. Podałem swoje uzasadnienie i tyle.

 

To zarabiaj na Paypalu ^.^

 

Fervi

 

PS. Widocznie takim Panom z Gameforce czy Chomikuj się nie opłaca dawać płatności SMS ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zarabiaj na Paypalu ^.^

 

Fervi

 

PS. Widocznie takim Panom z Gameforce czy Chomikuj się nie opłaca dawać płatności SMS ...

Widocznie Panowie z takiego Chomikuj wspierają wiele form płatności naraz, o czym ja wspomniałem. To, że ty masz tylko komórkę o niczym nie świadczy. Twój umysł jest widocznie zbyt ograniczony, by wejść sobie na chomikuj.pl, po czym przeczytać mojego posta, wejść ponownie, puknąć się w łeb i wyjść z tego forum nigdy nie wracając. Pozdro :) .

 

Moja malutka dygresja. Podałem kiedyś autentyczny wynik badań, który prawił, że liczba użytkowników korzystających w Polsce z Linuksa jest mniejsza niż 1%. Zaprzeczyłeś. Teraz twierdzisz, że chomikuj korzysta tylko z SMSów (choć korzysta z YetiPay, przelewów). Jesteś tak głupi, czy udajesz? Pytam serio, bo to wygląda mi na faktyczną wadę wrodzoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame jest wtedy, gdy kłócimy się o rzecz niejednoznaczną lub taką, której nie można potwierdzić nauką ("Czy Bóg istnieje?", "Ile to jest 0 do potęgi 0?"). Tutaj wygląda to tak: Ja WIEM, że na chomikuj.pl jest system wspierający wiele płatności, a Fervi WIE, ale NEGUJE.

 

Fajnie jeszcze jakby podał, gdzie ja w tym temacie napisałem, by ktoś korzystał tylko z Paypala lub tylko z SMSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest inne - Co jest popularniejsze? Co da więcej kasy?

 

Przypuszczam, że Chomikuj to obojętne z czego zarabia, ale wydaje mi się, że więcej zarabia z samych SMS'ów (mimo, że dla kogoś są droższe)

 

That's all

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest all. Ciekawe podejście - skorzystam z systemu, który daje mniej pieniędzy, lol. Twoich postów nie można niestety brać poważnie. Nawet gdyby z SMSów zarabiało 30k miesięcznie, a z innych form płatności "tylko" drugie tyle - to logiczne chyba, że warto. Na szczęście człowiek z twoimi kompetencjami i podejściem do życia adminem chomikuj nigdy nie będzie.

 

That's all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Sernat.

 

Płacąc 6złotych SMS'em = płacisz 3 złote przelewem

 

Po prostu przelew dla np. mnie jest tańszy, jednak chomikuj (czy inną firmę) G. Obchodzi z czego mają, bo 1SMS = 1 przelew dla nich, tyle samo kasy mają (chyba, że sami spuszczą, by klientów było więcej)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...