Skocz do zawartości

Dubbing do Tripa


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaszkodzi wspomniec a nuz znajdzie sie ktos z dobrym glosem do pomocy ;) A wiec szukam kogos kto ladnie wlada dykcja i nienaganna polszczyzna z pieknym akcentem itp itd. do podlozenia glosu glownemu bohaterowi w mojej bliskiej juz ukonczenia grze. Dodam ze akcja dzieje sie w postapokaliptycznym swiecie, gdzie cywilizacja jest w takim stopniu rozpadu ze ciezko spotkac kogokolwiek zywego, jednym z glownych motywow gry jest kwestia samotnej podrozy, 'ostatniej' 'najwazniejszej' itp. bohater przewaznie obserwuje nie rozumiejac resztki swiata ktorego nigdy nie poznal. Wynikaja z tego dwie rzeczy, pierwsza taka ze dialogow w samej grze zbyt wielu nie ma i nie bedzie, przez zrobione jak do tej pory 9 misji bohater ma tylko jedna okazje zeby z kimkolwiek porozmawiac, ale dojdzie pare rozmow w intrze i outrach. Mimo wszystko az tak duzo tego tekstu czytanego nie ma, a i sama rola do odegrania nie jest jakos specjalnie przytlaczajaca.drugi wynikajacy z fabuly fakt to taki ze glowny bohater jest hmmm glupi, nieoczytany i nieco naiwny (patrzac z perspektywy czlowieka sprzed apokalipsy ;)), ma w sobie taka czesc dziecka ktore nie ogarnia swiata, i cieszy sie (mimo tego jaki ten swiat jest) mogac go poznawac, ale z drugiej strony gosc przezyl ponad cwierc wieku w warunkach ciaglego zagrozenia, glodu i walki o przetrwanie, a sama podroz pokazana w grze wymaga nie lada odwagi, wiec glos musi byc tez odpowiednio twardy i zdeterminowany.

Jesli widzisz sie w tej roli i jestes zainteresowany pomoca przy naprawde fajnej grze to odpowiedni czas i miejsce zeby to napisac :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam sie kiedystam przyda :D W sensie mam jakies pomysly ale kto wie czy i jak je wprowadze, jesli bede mial rozpisane dialogi na jakies nowe postacie to napewno napisze, a narazie poszukuje glownego bohatera bo to najistotniejsze a ja mam zbyt szczery i mily glos zeby go zagrac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem glupi, nieoczytany i naiwny, wiec charakterem pasuje. W mojej glowie czasami brzmie troche 'nosowo' ale gdy sie nagrywam mam po prostu glos nastolatka. Jestem dobrym spiewakiem, lecz za malo cwicze aby ponad 2 oktawy siegnac, jednak manipulowac glosem potrafie. Troche gorzej juz by bylo z akcentem, bo w angli mieszkam juz 6 lat, ale mimo wszystko wymowe mam czysta, jesli wiem o czym mowie. Jesli glos ci sie spodoba, kupic czy znalesc dla mnie nowy mikrofon to nie problem. Dzisiaj po collegu napisze sobie jakis fajny tekst i ci wysle nagranie ; )

(jak rodzicow nie bedzie w domu : (, bo pomysla ze wariuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się nadam? Z dykcją u mnie, nie chwaląc się, bardzo dobrze, poprawnie akcentuję i potrafię okazywać uczucia danej postaci, wczuwać się w rolę. Jeśli mógłbyś wysłać mi fragment tekstu, to podesłałbym ci demko z moim głosem :)

Friday podesle zaraz na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...