Skocz do zawartości

Telefon w Orange


Makary155

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przerzucić się z karty na abonament i potrzebuję pomocy w wyborze dobrego telefonu.

Spis macie tutaj http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony

Oferta pelikan 59,99 na 24 miesiące, budżet około 200 zł. Podoba mi się Nokia 500 to wtedy mógłbym tańszy abonament wziąść jednak jak brać telefon to porządny. Telefonu używam głównie do pisania i dzwonienia +maile i okazjonalnie www. Mile widziany GPS i wifi. Aparat jak w lustrzance mi nie jest do szczęścia potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Htc Wildfire S.

 

Co za tym przemawia? Świetna jakość wykonania, Android, a co za tym idzie: obecność wszelkich feature'ów takich jak WiFi, GPS, prosta obsługa maili, możliwość dostosowania wszystkiego do swoich potrzeb, podkręcania sprzętu, grania w gry, ściągania niezbędnych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonu używam głównie do pisania i dzwonienia +maile i okazjonalnie www.

 

Trochę nie pasuje do

 

podkręcania sprzętu, grania w gry, ściągania niezbędnych aplikacji.

 

Rozumiem że uzywaliście tego telefonu, możecie mi coś więcej powiedziec o nim? Czy ma bardzo czuły ekran? Smsy sie wygodnie pisze? Czy się zawiesza? Automatycznie się łączy z siecią(nie jest to porządane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi ci pasować, po prostu Android jest ideologią, wedle której robisz to, co ci się żywnie podoba. Obejrzyj recenzje zamiast zgrywać leniwego i pytać na forum.

 

Telefon miałem maks. 1 min i jedyne co mogę stwierdzić z czystym sumieniem to jego solidność. Specyfikacja pokazuje, że posiada wszystko to, co powinien posiadać prawdziwy smartfon. Pisanie maili musi być niesamowitą wygodą. Dostajesz gratis wolną, aczkolwiek sprawną i praktyczną nakładkę Sense, co znacznie ułatwi ci przeglądanie pulpitu i jego personalizacje.

 

Jak dla mnie cacko. Z netem łączysz się ściągając belkę z góry i klikając Wifi. Mega intuicyjne. Dopóki masz Sense może mulić i się nawet zawieszać, ściągasz Go Launcher albo Launcher Pro i po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...