Skocz do zawartości

MMORPG Engine


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacząłem prace nad pewnym projektem, MMORPG Engine - Silnikiem do gier MMORPG w GM'ie. Na chwilę obecną jest to obsługa graczy( zrobiona tak prosto jak się tylko da ) i dla testu prosty chat :]

Na chwilę obecną nie ma tu nic szczególnego, jednak myślę że może przydać się początkującym. Projekt zamierzam rozwijać, wszelkie aktualizacje itp będą zapewne dodawane w tym temacie.

 

SCREEN:

screen.jpg

 

DOWNLOAD:

KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO takie silniki nie mają sensu, jako że każda gra MMO ma inną budowę, programista sam powinien napisać odpowiedni silnik pod dany tytuł.

Kolega ma rację. Każda zbędna dana wysyłana w pakiecie to zamach na optymalizację gry.

 

Natomiast w twoich przykładach podoba mi się perfekcjonizm i naprawdę porządne wykonanie pod względem technicznym. Piąteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za budujące komentarze :) Projekt robię w GM7. Dodałem drugi przykład: Rejestracja i Logowanie + DLL do plików ini( to GM'owe nie pozwala na wczytywanie ini z folderów ) wraz ze źródłem w C++( może komuś się przyda ^.^ ).

 

DOWNLOAD:

KLIK!

 

 

Jeśli ktoś ma nowszą wersję to mogę dać exe'ki. Na chwilę obecną nie będę się przenosił na GM8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
poddal sie, HA!

 

Nie, po prostu zauważyłem że tu nawet nikt nie ma ambicji by napisać MMORPG'a( a miał to być silniczek do użytku dla innych ) i zaprzestałem pisania :) Przestałem pisać silniczek i wziąłem się za własną grę.

 

EDIT: Na Twoim profilu widnieje opis:

13.07.2011 - 500 postów
12.08.2011 - 1000 wejść na profil
21.12.2011 - 1000 postów
25.12.2011 - 1500 wejsc na profil

Widzę że rejcuje cie spam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...