Skocz do zawartości

No name, demo


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to strategia w czasie drugiej wojny swiatowej. Jest 8 rodzajów jednostek, mamy ograniczoną liczbe ludzi, których możemy wytrenować i ograniczony zapas jedzenia. Jednostki nie są doskonałe, w zalez nosci od tego, jaką broń posiadają, mają inną celnosć. Zasięg widzenia jednostek zmniejsza się, gdy trwa noc. Szansa na trafienie jest mniejsza, gdy na trasie pocisku jest przeszkoda.

Sterowanie:

Strzałka w lewo i w prawo przesuwają ekran.

LPM - zaznaczenie jednostki.

PPM - odznaczenie wszystkich zaznaczonych jednostek i budynków.

Uwaga: Misji w dmie nie da się przejść, poniewarz została zrobiona na pokaz, a przeciwników jest nieskonczona ilosc.

Link:

http://rapidshare.de/files/28525776/NO_NAME_DEMO.rar.html

narazie jest na Rapidshare, ponieważ gdy próbuje dać na uploader, pokazuje mi się, żenie można znaleźc servera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda ze taka "krotka". rozbuduj :)
To tylko demo, mapki bedą większe, i nie zawsze będzie można zrobić wszystkie rodzaje jednostek. W niektórych misjach bedzie tylko kilka żołnierzy i nie bedzie można robić nowych. A co do grafiki, to nie wiem z czego jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sorry, zapomniałem dodać do folderu muzyke i gra nie działa <_< , pobierzcie plik mm.rar http://www.gmclan.org/up863.html

Jak zapewne zauważyliście gra dużo zajmuje z powodu muzyki, będe wdzięczny jeśli ktoś pomoże znaleźć pasującą muzykę i mniej zajmującą. Prawdopodobnie dodam taką osobę do twórców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powróciłem do mojeo starego projektu, wszystko gotowe, tylko szukam osoby która przerobiła by te grafiki na bardziej pasujące i oczywiście lepiej wyglądające.

111111111111111111.gif PANEL

b1.gif

b2.gif

b3.gif Trzy przyciski, muszą pasować do panelu, bo mają być na nim wyświetlane (chce aby ktoś zrobił pasujące, najlepiej prostokątne przyciski z napisem DALEJ, START i WRÓC, oraz okno na którym będzie wyświetlana inoformacja) Chce aby rozmiary i ustawienie itp. było identyczne, nie chce aby to wszystko było przesadnie realistyczne lub miało super efekty śiwatła itp. chodzi mi aby pasowało do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Powróciłem do mojeo starego projektu, wszystko gotowe, tylko szukam osoby która przerobiła by te grafiki na bardziej pasujące i oczywiście lepiej wyglądające.

111111111111111111.gif PANEL

b1.gif

b2.gif

b3.gif Trzy przyciski, muszą pasować do panelu, bo mają być na nim wyświetlane (chce aby ktoś zrobił pasujące, najlepiej prostokątne przyciski z napisem DALEJ, START i WRÓC, oraz okno na którym będzie wyświetlana inoformacja) Chce aby rozmiary i ustawienie itp. było identyczne, nie chce aby to wszystko było przesadnie realistyczne lub miało super efekty śiwatła itp. chodzi mi aby pasowało do gry.

 

 

Czemu gry nie da rady pobrać na uploadzie masz same obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega sobie od tygodnia (bodajże) jaja robi, toż to zwykły prowokator, z resztą, już się nim zająłem. Czy to halpy? najprawdopodobniej, bo to by miało sens, choć z początku wydawał się mądrzejszy (czyżby się rozwijali? niee ;p).

a teraz koniec offtopu, topic martwy, więc zostawcie padlinę, niech się rozkłada w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...