Skocz do zawartości

Skoro rozmawiamy tu o wszystkim, czy ktoś mógłby ocenić mojego bloga?


Burn69

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, bo Mark Zuckerberg faktycznie łatwiutkim i szybciutkim sposobem zarobił. Odpierdol się ode mnie sernat, bo czepiasz się cały czas, a wartośc merytoryczna twoich postów jest naprawdę niska i nic ze sobą nie niesie, pomijając już, że albo nie czytasz postów, na które odpisujesz albo ich nie rozumiesz, lub też po prostu pomimo to próbujesz wcisnąć coś od siebie przeinaczając fakty.

Przecież powiedział chłopak, że nie będzie łatwo, ani szybko. O co ci chodzi ;) ? A sprawy o czepianie się (którego, od razu mówię, że nie widzę) to na PM, bo flame'a robisz niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
nie istnieją na świecie takie sposoby na zarabianie nic nie robiąc za pomoca neta.

Czego nie powie niestety Mark Zuckerberg, Larry Page czy Ev Williams.

 

Co z tego, co on powiedział, skoro odpowiadałeś na moją wypowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh. Pomysł ciekawy ale niektórzy nie będą bawić się w szarlatanów jak w tym z dezodorantami więc więcej uczciwości (w granicach rozsądku bo oszustwo to przestępstwo) i może coś na 'większą skalę'?

Skomentowałeś tylko 1 wątek, spójrz w kolejne oraz czekaj na kolejne.

Idź na dworzec graj na gitarze, czy też sprzątaj kible na dworcu, to ci bardziej przyniesie kasę

Co do pierwszego pomysłu, dopóki nie dostane od starszych lepszej to ani rusz. Co do drugiej opcji mieszkam w małym mieście.

Chcę mieć milard dolaruf w kieszeni ale nie wiem jak się zakłada bloga i wpisuje notki

Eh. Idea bloga jest taka że to ja zarabiam miliard dolarów a wy możecie korzystać z moich pomysłów.

Design taki neutralny, teksty dziecinne i nie wniosły nic nowego do mojego życia, ani też nie wyjawiłeś mi niczego, czego wcześniej nie wiedziałem.

Mnie adres bynajmniej nie zachęcił, bo wiem, że nie istnieją na świecie takie sposoby na zarabianie nic nie robiąc za pomoca neta. Pomysł póki co nieciekawy, ale czekam, bo może coś jeszcze wymyślisz ciekawego.

Masz racje, to mi dało do myślenia.

W Głogowie można tanio dostać. (Nie. Nie palę ale po prostu jako mieszkaniec wiem ;x)

Yyy... Moja głupia głowa karze mi dopiąć swego i zapytać ile to dla Ciebie tanio ?

Zasadniczym problemem bloga jest fakt, iż w ciągu miesiąca ani nie przyniósł złotówki, ani nie zostało podjęte żadne przedsięwzięcie. A autor zamiast nauczyć się czegoś idąc drogą web-developingu / prawdziwego e-biznesu szmaci się na jakiś buxach, gdzie za jedno kliknięcie w reklamę dostaje 0.01 dolara. Branie się za systemy reklamy takie jak AdSense też jest średnio ciekawe, biorąc pod uwagę, że nie masz jeszcze żadnej strony, która by miała chociaż 100 wizyt dziennie.

Tutaj również masz rację, a stało się tak ponieważ porzuciłem bloga na 3 tygodnie.

I podkreślam kolejny raz że chcę najpierw dodać conajmniej 7 wpisów zanim zacznę reklamować bloga.

No tak, bo Mark Zuckerberg faktycznie łatwiutkim i szybciutkim sposobem zarobił.

Niekoniecznie. Zauważ że w jego czasach serwisy społecznościowe nie były tak popularne, sam wszystko wymyślał. Aa! I zwróć uwage na produkty które rozdał zamiast sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Burn, masz prawie wszystko co potrzebne, ale nie masz cierpliwości, wytrzymałości itd. Sam robiąc starą stronę (upadłą zresztą) wiedziałem, że długo czasu minie zanim ktoś się pojawi, ale coraz więcej osób się pojawiało, coraz więcej odwiedzin itd. W międzyczasie trzeba rozwijać stronę i NIE PODDAWAĆ SIĘ.

 

No i zacznij od przyjemnych dla ludzi tematów ;)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...