Skocz do zawartości

Router do TP


Arekadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Więc chcę zmienić dostawcę internetu. U nowego dostawcy można wyporzyczyć router CISCO EPC 2425. Czy to jest w miare dobry router? Może ktoś ma i może powiedzieć? Cena internetu jest korzystna, więc dlatego chcę przejść, a router do wyboru jest tylko ten.

Dlatego proszę o jakieś opinie. Szukałem w Google, ale za wiele nie ma.

A jeżeli jest kiepski to może ktoś by mi polecił jakiś inny fajny, niedrogi, bezprzewodowy router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam bardzo za odświeżenie tematu, ale mam dalej sprawę związaną z routerem i nie chciałem zakładać nowego tematu.

 

A więc byłem w salonie TP i zaoferowali mi lepszą ofertę i postanowiłem dalej pozostać u nich. Dali mi do wyboru albo Liveboxa, albo ZTE ZXV10 W300. Livebox jest bardzo drogi bo kosztuje 10zł/miesiąc, więc raczej odpada. Z kolei ten ZTE ma kiepskie opinie o WiFi, a ja głównie korzystam z bezprzewodowego. Może ktoś ma tego ZTE i może napisać opinie? Jak tak to bardzo bym prosił.

 

No a jak nie to jakie polecacie routery? Interesuje mnie tani, dobrze działający, łatwy w instalacji router do Neostrady.

Znalazłem taki model: TP-LINK TD-W8901G. Jak myślicie będzie dobry? Może ktoś ma?

 

EDIT: A tak poza tym to muszę dokupić jeszcze jakiś modem albo coś? Ja się nie znam na routerach, dlatego tak pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...