Skocz do zawartości

Zablokowane gra "john" = oszustwo Ignisa


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

obaj mają więc bana for ever. koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ale jeżeli nie zdążyłeś zauważyć JA przeprosiłem.

 

Jeżeli na forum byłby ktoś kto by uwierzył...

Po tych czołgach co yxe zrobił ja bym uwierzył :D </żarcik figiel>

 

@YXE: dobra decyzja, MASTER APPROVES!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale to było po prostu idiotyczne, niesmaczne i generalnie złe. W tej sytuacji przeprosiny na nic. Wyobraź sobie nieco inną sytuację - postrzeliwuje cie w prawe ramie po czym mowie sorry. I tyle? Poszlo w niepamiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie wystarczyłby.

osobiście zabiłbym za oczernianie mnie, nawet, jeśli miałbym już i tak skopaną reputację, jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ YXE to samo pisałem bedziomowi że jakby mnie ktoś oczerniał to bał by się internetu używać wgl.

A jak mu dać bana tylko na miesiąc lub tydzień to niezbyt się nauczy i może jeszcze komuś innemu taki numer wywinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Panowie, na tym forum nei ma nawet opcji na tymczasowe bany, jest rygor i jak ktoś postępuje źle, to ban permamentny. Zamykam topic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwieram, żeby odpowiedzieć (zaczynałem pisać, jak było otwarte)

 

skąd wiesz czy on ma skopaną reputacje ??

nawet ja jestem świadom, że mam skopaną reputację na tym forum.

 

btw. yxe! zbanowałeś ich bezpodstawnie! ;p

Po 1 - nie dałeś uzasadnienia

Po 2 - nie ma nic na ten temat w Regulaminie (trza to zmienić)

 

zamykam z powrotem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ależ Panowie, na tym forum nei ma nawet opcji na tymczasowe bany, jest rygor i jak ktoś postępuje źle, to ban permamentny. Zamykam topic :)

Chyba się zapędziłeś z tym rygorem. To po co w takim razie jest regulamin? Mało tego, są tymczasowe bany, więc cofnij te permbany i ustanów tymczasowe, bo to już trochę kpina jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejejej!

Było mu to na pw napisać, a nie otwierać topic >_>

 

otw. yxe! zbanowałeś ich "bezpodstawnie"! ;p

Po 1 - nie dałeś uzasadnienia w ich warn levelu

Po 2 - nie ma nic na ten temat (znieważanie, pogrążanie) w Regulaminie (trza to zmienić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ejejej!

Było mu to na pw napisać, a nie otwierać topic >_>

Było do Ignisa na pw napisać by poprawił tamten temat i sprostował w nim z przeprosinami.

 

Każdy kij ma dwa końce. W końcu ktoś tu musi rządzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom jesteś żałosnym dzieckiem.

Nabierasz się na prowokacje, nie znasz się na żartach, pocinasz w cs 1.6,metina i masz lamerski avatar. Moim zadaniem nie powinienes miec dostepu do forum. Nie za nie przestrzeganie regulaminu ktorego i tak nikt nie przestrzega. Za bycie zbyt wielkim debilem na socjalizacje przez forum internetowe.

 

W skrócie moim zdaniem:

-Zbanować Bedzioma za mózg

-Zbanować Lawa bo jest nieśmiesznym trollem

-Zostawić Ignisa bo ma przynajmniej czasami troche humoru(w porownaniu do bedzioma ktory wiecznie zgrywa powaznego i iamthelawa ktory wiecznie trolluje, a to co innego od humoru)

 

Niemniej jednak chce podkreslic ze wyczyn o tkory chodzi tutaj nie uznalem ze "poczucie humoru". Ten termin byl ogolny. Jestem neutralny w sprawie bedzioma. Moze poza faktem ze jest tłukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pogratulować. <_<

Ignis mógł pomyśleć zanim to zrobił -_- .IamTheLaw, jeśli to prawda co zrobiłeś, to brak mi słów na ciebie.

Co dobrego jest do cholery w tym, żeby kogoś ośmieszyć?! :angry:

Dobij leżącego co ? <_< - bedziom nie ma genialnej opinii, a ty i tak chciałeś go ośmieszyć, godne pożałowania. :glare:

Jeśli chodzi o bana, to napewno nie perma, zrobili co zrobili, ale bez jaj to już przesada by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bedziom jesteś żałosnym dzieckiem.

Nabierasz się na prowokacje, nie znasz się na żartach, pocinasz w cs 1.6,metina i masz lamerski avatar. Moim zadaniem nie powinienes miec dostepu do forum. Nie za nie przestrzeganie regulaminu ktorego i tak nikt nie przestrzega. Za bycie zbyt wielkim debilem na socjalizacje przez forum internetowe.

 

W skrócie moim zdaniem:

-Zbanować Bedzioma za mózg

-Zbanować Lawa bo jest nieśmiesznym trollem

-Zostawić Ignisa bo ma przynajmniej czasami troche humoru(w porownaniu do bedzioma ktory wiecznie zgrywa powaznego i iamthelawa ktory wiecznie trolluje, a to co innego od humoru)

 

Niemniej jednak chce podkreslic ze wyczyn o tkory chodzi tutaj nie uznalem ze "poczucie humoru". Ten termin byl ogolny. Jestem neutralny w sprawie bedzioma. Moze poza faktem ze jest tłukiem.

Wypowiedział się żałosny nastolatek pocinający w TF2 i fapujący do zwierzoludzi mangowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law jest tutaj zdecydowanie bezpodstawnie zbanowany. To, że sobie zrobił jakąś grę i podpisał ją cudzą ksywą to nie zbrodnia dopóki nigdzie jej nie udostępniał. Ja se mogę odpalić GMa, wkleić zdjęcie gołego owłosionego tyłka i podpisać Ranmus, po czym wywalić to od razu do kosza i zrobiłem coś złego?

To Ignis się okazał zwykłym frajerem, że zrobił co mu kazano i to upublicznił, a Law był po prostu cwany. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu.

Patrząc na poziom GMClan też mogę stwierdzić, że większość to Debile - I co z tego? To znaczy, że jest zły?

 

Tak samo Tibia, spotkałem n00bów i fajnych typów (z którymi utrzymuję kontakt)

 

Nie ma "gry doskonałej" itd.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom jesteś żałosnym dzieckiem.

Nabierasz się na prowokacje, nie znasz się na żartach, pocinasz w cs 1.6,metina i masz lamerski avatar. Moim zadaniem nie powinienes miec dostepu do forum. Nie za nie przestrzeganie regulaminu ktorego i tak nikt nie przestrzega. Za bycie zbyt wielkim debilem na socjalizacje przez forum internetowe.

 

W skrócie moim zdaniem:

-Zbanować Bedzioma za mózg

-Zbanować Lawa bo jest nieśmiesznym trollem

-Zostawić Ignisa bo ma przynajmniej czasami troche humoru(w porownaniu do bedzioma ktory wiecznie zgrywa powaznego i iamthelawa ktory wiecznie trolluje, a to co innego od humoru)

 

Niemniej jednak chce podkreslic ze wyczyn o tkory chodzi tutaj nie uznalem ze "poczucie humoru". Ten termin byl ogolny. Jestem neutralny w sprawie bedzioma. Moze poza faktem ze jest tłukiem.

haters-gonna-hate-rural-pimp.jpg

nie pocinam w metina...

i ja nie zgrywam poważnego. No, w tej sprawie tak. Ale tylko tu.

No, pogratulować. dry.gif

Ignis mógł pomyśleć zanim to zrobił sleep.gif .IamTheLaw, jeśli to prawda co zrobiłeś, to brak mi słów na ciebie.

Co dobrego jest do cholery w tym, żeby kogoś ośmieszyć?! mad.gif

Dobij leżącego co ? dry.gif - bedziom nie ma genialnej opinii, a ty i tak chciałeś go ośmieszyć, godne pożałowania. glare.gif

Jeśli chodzi o bana, to napewno nie perma, zrobili co zrobili, ale bez jaj to już przesada by była.

No, ktoś ma takie samo zdanie jak ja ;)

 

Bedziom chodzi do 5 klasy szkoły podstawowej.(tera 6)

 

I dla mnie Law jest bezpodstawnie zbanowany, Ignis mógł wymyślić, że Law mu kazał :smile.gif

 

Możliwe, że Law został bezpodstawnie zbanowany, ale Ignis powiedział (napisał) mi na gg, że jak wróci do domu to wyśle mi zapis tej rozmowy z Lawem.

@ I am vader +1

Czemu? Co we mnie jest takiego głupiego itd. że mnie hejtujecie?

 

Law jest tutaj zdecydowanie bezpodstawnie zbanowany. To, że sobie zrobił jakąś grę i podpisał ją cudzą ksywą to nie zbrodnia dopóki nigdzie jej nie udostępniał. Ja se mogę odpalić GMa, wkleić zdjęcie gołego owłosionego tyłka i podpisać Ranmus, po czym wywalić to od razu do kosza i zrobiłem coś złego?

To Ignis się okazał zwykłym frajerem, że zrobił co mu kazano i to upublicznił, a Law był po prostu cwany. Tyle ode mnie.

 

Hmm... W sumie racja. Law kazał Ignisowi to udostępnić, ale przecież Ignis jako człowiek myślący mógł odmówić...

 

 

Dobra, raczej zamknę temat, bo się rozkręca mimo, że sprawa już jest wyjaśniona.

 

Załóżcie topic "Bedziom vs reszta gmclanu" i tam sobie piszcie, jaki to ja jestem głupi, idiotyczny, debilny itd.

 

Poczekam tylko na odpowiedzi tych cytowanych i zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Co we mnie jest takiego głupiego itd. że mnie hejtujecie?

 

1. Nie użalaj się, nad sobą i innymi.

2. Nie rób sztucznego zamieszania na forum, nie komentuj wszystkiego co popadnie, nie SPRZEDAWAJ!

3. Nie wrzucaj słabych grafik, silników i gier, tylko spędź nad czymś chociaż 0,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...