Skocz do zawartości

pakero pakero


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio pakuję na siłce intensywnie, wspomagając się suplami takimi jak kreatyna i HMB. Problem polega na tym że od tego HMB schudłem mocno utrzymując stałą wagę ciała (czyli wygladam na chudszego a waze tyle samo) i czy jak nie będę jadł HMB a tylko samą kreatynę to nie będę gubić tkanki tłuszczowej? Bo cholera jestem chudy, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ostatnio pakuję na siłce intensywnie, wspomagając się suplami takimi jak kreatyna i HMB. Problem polega na tym że od tego HMB schudłem mocno utrzymując stałą wagę ciała (czyli wygladam na chudszego a waze tyle samo) i czy jak nie będę jadł HMB a tylko samą kreatynę to nie będę gubić tkanki tłuszczowej? Bo cholera jestem chudy, ale bez przesady.

 

Jesteś młody, masz słomiany zapał, bierzesz suple przy zbyt małym stażu treningowym, nie masz planu treningowego, diety, nic z tego nie będzie, na ulicy i tak w pycho dostaniesz ;).

 

Edit: rozumiem, że spodobały Ci się filmiki z Robertem Burneiką. Jak widzisz Tuska to też nagle chcesz zostać premierem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś młody, masz słomiany zapał, bierzesz suple przy zbyt małym stażu treningowym, nie masz planu treningowego, diety, nic z tego nie będzie, na ulicy i tak w pycho dostaniesz ;).

 

Edit: rozumiem, że spodobały Ci się filmiki z Robertem Burneiką. Jak widzisz Tuska to też nagle chcesz zostać premierem ?

mam plan trenigowy i dietkę, a co do ulicy to nie ćwiczę by spuszczać komuś łomot, tylko bo mam takie widzimisię

staż 7 miesięcy, burneika tudzież pudzian nie są moimi idolami, ćwiczę z własnych chęci + może ktoś odpowie na moje pytanie w końcu

 

@fronia

rzeźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak na forum o grach ktoś ma Ci odpowiedzieć na takie pytanie? Czyżby Następny młokos z niskim poczuciem wartości który nie ma komu się pochwalić że koksuje. Chcesz się dowartościować w ten sposób? Nie rozumiesz że MY TEGO NIE WIEMY? Zero wrogości, ale to są sprawy w których głos powinni zabierać profesjonaliści- dla Twojego dobra Law.

To tak jakbyś prosił Bedzioma o to aby był Twoim trenerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jak na forum o grach ktoś ma Ci odpowiedzieć na takie pytanie? Czyżby Następny młokos z niskim poczuciem wartości który nie ma komu się pochwalić że koksuje. Chcesz się dowartościować w ten sposób? Nie rozumiesz że MY TEGO NIE WIEMY? Zero wrogości, ale to są sprawy w których głos powinni zabierać profesjonaliści- dla Twojego dobra Law.

To tak jakbyś prosił Bedzioma o to aby był Twoim trenerem ;)

heh, lubie jak sie ludzie tak plują jak ty, dostarczyłeś mi soczystego uśmiechu na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma rację. To forum jest związane główne z Game Makerem. Tematy rozchodzą się tutaj na programowanie również w innych językach, sprawy dotyczące sprzętu i oprogramowania komputera, czasami matematyka. Lecz jeżeli chodzi o korzystanie z siłowni, tzw. pakowanie i problemy z nimi związane, nie znajdziesz tutaj pomocy. Nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Znalezienie programisty/informatyka potrafiącego odpowiedzieć na twoje pytanie graniczy z cudem. W końcu programowanie nie jest jako tako związane ze sportem.

 

Z resztą alwin mówi dobrze, jedyna osoba, która by mogła jakoś spróbować wypowiedzieć się na ten temat jest Bedziom :) . Pewnie wymyśliłby coś zgodnego/niezgodnego z logiką, śmiesznego na swój sposób, ale może by trafił w twoje oczekiwania. Być może nawet sam znasz odpowiedź, czekasz tylko na poparcie swej hipotezy. Ale tak jak ja i moi poprzednicy powiedzieli: to nie miejsce na pytania z tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie do nie miejsce ale trochę mi się ciebie żal zrobiło bo 7 msc :P i nic nie przytyłeś ,więc na 100 % trenujesz na siłę lub masz tarczyce najpierw się zbadaj na podwyższoną tarczyce która nie pozwoli ci tyć gdy nie masz lub jest zaniżona to jest ok .. i możesz ćwiczyć ... i w twoim wypadku ćwiczy się na masę ... same odzywki za przeproszeniem g dają musisz sobie rozplanować dietę i ja wiem że dieta to prawie wszystko ja przytyłem 5 kg przez 2 msc na siłowni ! :) ale obecnie jestem chory ... i nie mogę ćwiczyć ... ale mniejsza z tym tak jak mówiłem ćwiczenia na masę czyli od każdej parti mięśni odstęp 1 tydzień czyli ćwiczysz 3 razy w tygodniu każdą partię mięśnie np pon : klata i tricepsy .. środa : bicepsy i plecy piatek ... kapturki i nogi daje przykładowo zawsze małe z dużymi partiami ale to pewnie wiesz :P a więc wyżyć te swoje odżywki i weź się za prawdziwe jedzenie :D czyli stejki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie BSN NO-Xplode. To jest aktywator tlenku azotu w organiźmie, po tym jest pompa, siła i przyrosty obwodów : D, do tego dorzuć jakiegoś dobrego gainera i rozpie***li cię tak, że szok : D.

 

Edit: zamiast gainera na początek może jednak stejka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. już ponad 20 postów i niby nikt się tu nie zna?

2. Napisz ile serii, powtórzeń wykonujesz, o jakie mięśnie dbasz, a poza tym jaka jest twoja różnorodność ćwiczeń?

 

robie tyle serii ile jestem w stanie wycisnąć, powtórzeń robie 15 (powoli wykonuję). cwicze górną partię pleców, bicepsy i klatkę piersiową, na 2 pierwsze ze sztangą, na klatę to pompki. pomiedzy seriami 1 min przerwy, co do róznorodnosci to staram się np inaczej chwytać sztangę, a z pompkami to np ze nogi na krześle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudniesz bo to jest trening na rzeźbę - 15 powtórzeń. Jak chcesz przybrać na masie rób około 10 jak na siłę to jeszcze mniej (6-8 max. ciężarem). Weź sobie jakiś trening porządny 3 dniowy gdzie ćwiczysz każdą partię mięśni a nie tylko klata, plecy i biceps... Takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudniesz bo to jest trening na rzeźbę - 15 powtórzeń. Jak chcesz przybrać na masie rób około 10 jak na siłę to jeszcze mniej (6-8 max. ciężarem). Weź sobie jakiś trening porządny 3 dniowy gdzie ćwiczysz każdą partię mięśni a nie tylko klata, plecy i biceps... Takie jest moje zdanie :)

ćwiczę tylko te partie mieśni bo w te wakacje najrzadziej co drugi dzień na rowerze jeżdżę to dystans to tak pojezdzic po miescie, a może przerzucę się na masę, ale jak już to za tydzień i tylko na bica i plecy bo klatę chcę wyrzeźbic

 

a co do bedzioma, jest opcja ignorowania danych uzytkownikow w opcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...