Skocz do zawartości

DDM9 (full)


exp

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DDM9

 

Gatunek: TDS/survival

 

Opis:

Całkiem niedawno gra pojawiła się na forum jako demo i zebrała całkiem przyzwoite oceny, więc postanowiłem ją dokończyć.

 

Ziemia weszła w kontakt z zagrażającą jej obcą cywilizacją. Na jej rodowitą planetę został wysłany oddział marines mający przygotować wszystko do ataku. Standardowo wszyscy zostali wybici i jedynie nasz heros zdołał uciec - teraz musi w pojedynkę wypełnić misję.

- 3 bronie

- 5 misji

- 8 rodzajów przeciwników

 

Download: https://gmclan.org/up6779_4_ddm9FULL.html

Rozmiar pliku: 6MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Explosivo

Fabuła:
Explosivo

Grafika:
Explosivo

Dźwięk:
Explosivo (za wyjątkiem okrzyków z Quake 2 oraz muzyki podczas bitwy z finałowym bossem, którą jest "Withershins" zespołu Watain)

Screeny:

https://gmclan.org/up6779_5_fscreen1.html

https://gmclan.org/up6779_5_fscreen2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara lukniemy :lol2:

Ocene dam w edicie :thumbsup:

EDIT:

Gameplay:4/5

Grafika:3+/5

Muza: Tutaj raczej nie ma czego oceniać ^_^

 

//------------Plusy------------//

Fajny efekt rozmycia :thumbsup:

 

//------------Minusy------------//

Ammo się nie kończy.Czasem jest tak, że zombie jak jest mniej więcej w takiej odległości:

> - player

o - zombie

>---------o

To wtedy teleportuje się obok mnie i mnie nawala. Nie widać grafy nabojów.

 

A poza oceną gry, jeśli możesz mi powiedzieć, to jak osiągnołeś ten efekt?

Chodzi mi o ten ,że jak rozwale tego niebieskiego to wtedy taki efekt fajny jest. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza: Tutaj raczej nie ma czego oceniać

Dlaczego? W grze są cztery utwory, z czego trzy mojego autorstwa.

(poza tym, liczą się też odgłosy i ich dopasowanie)

 

To wtedy teleportuje się obok mnie i mnie nawala. Nie widać grafy nabojów.

Oba efekty zamierzone. Wiem, że zdarzają się z tym błędy, ale litości - to jedna z moich pierwszych gier :P

 

Chodzi mi o ten ,że jak rozwale tego niebieskiego to wtedy taki efekt fajny jest.

Zapewne chodzi ci o blur. Silniczek do tego mam dość dawno, ale prawie na pewno z tego forum - szuknij.

 

Btw. jeśli doszedłeś tylko do niebieskiego, to raczej nie masz co w tej grze oceniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem dalej spox, ale mówie o tym efekcie.

A jeśli chodzi o muze, to dlatego powiedziałem że nie ma czego oceniać, bo zbytnio mi się niepodoba.

A ten efekt idealnie pasowałby w bonusie do projektu DT, :thumbsup: dlatego pytam.

Wydaje mi się, że mam all przykłady z GMC i raczej żadnego niepominąłem, ale sprawdze dla pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie, u niego liczy siem fabuła, gdy sobie wyobrazisz złożoną grafikę, karkołomny poziom trudności i inne eciepecie to gry dyzmka są lepsze od tych call of duty i innych gier, ale trzeba to sobie wyobrazić bo tego niestety nie ma

Haahahahahahhahaha :lol2: wyobraźnie powiem ci masz nadzwyczajną :thumbsup:

haahah x2 wtedy gry dzymka są lepsze od COD'a, co jak co, ale gry dzymka nawet jeżeli miałyby 10/10

za fabułe w ocenach, to i tak grywalność i grafika są... szkoda słów, chociaż grafika nie

najważniejsza i nie była taka zła, ale grywalność? Blokujesz się w ścianach itp. rzeczy, to nie jest fajne.

Niech popracuje nad tymi dwiema rzeczami, to może, może coś z tych jego gier będzie.

Z jednym się zgodze ;) tego nie ma.Zanim daje się gre na forum, lub jej demko, samemu trzeba się czegoś nauczyć, napracować się, a nie kopiować all z przykładów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ironia :/

---

 

@topic - zasysam. Ocena w edicie. Screeny wyglądają fajnie.

Może troche za ostro, ale to nie gra planszowa, żeby sobie wyobrażać grafike lepszą od COD'a w grze topdown + do tego słabej...

I to nie ironia, to fakty.Blokowanie się w ścianach, kopiowanie kodu z przykładów...

Jaka jest satysfakcja z robienia takiej gry?

Jak mógłbyś się cieszyć z dobrych ocen za gre, która w 80%+ nie zawiera twojego kodu.

Jeśli czegoś nie potrafisz, to się nie zabieraj do tego, zanim się czegoś nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haahahahahahhahaha :lol2: wyobraźnie powiem ci masz nadzwyczajną :thumbsup:

haahah x2 wtedy gry dzymka są lepsze od COD'a, co jak co, ale gry dzymka nawet jeżeli miałyby 10/10

za fabułe w ocenach, to i tak grywalność i grafika są... szkoda słów, chociaż grafika nie

najważniejsza i nie była taka zła, ale grywalność? Blokujesz się w ścianach itp. rzeczy, to nie jest fajne.

Niech popracuje nad tymi dwiema rzeczami, to może, może coś z tych jego gier będzie.

Z jednym się zgodze ;) tego nie ma.Zanim daje się gre na forum, lub jej demko, samemu trzeba się czegoś nauczyć, napracować się, a nie kopiować all z przykładów...

ROTFL. Toć się pan rozpisał i dostarczył mi śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem tak na kilku kompach :<

Tym bardziej nie wiem, o co chodzi, być może we wszystkich kompach masz jakiś sprzęt, który strzela fochy na moją grę (karta graficzna czy coś, nie znam się na tym za bardzo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...