Skocz do zawartości

GG 10 nie działa


Xseon

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak.... Mam GG 10 działało bez zarzutu po auktulizacji także działało... Grałem sobie w FM 11 i dawałem urlop i uruchamiałem GG. FM 11 Ma ogromne przetwarzanie baz danych i strasznie komputer obbciaza i uruchamiałem sobie gg i pisałem. Po wyłączeniu Gry załonczyłem GG... a tu lipa.. nie działa W menadzeze uzadzen pisze ze ,, GG 10 ,, ma 50 procesow O_oo Wczesniej bodajże pisało ze 0 i pamiec MB ląduje sie powoli 16mb 17 mb i tak doszło do 800mb komputer troche zaczął lagowac niczym przy gta 4 .. Załonczyło sie GG i ku mojemu rozczarowaniu Ustawiajac status dostepny po 30min dalej sie ładowało wiec odinstalowałem zainstalowałem i wlanczam czekam 20-30min a tu ze błąd i zebym opisł i wysłał go do administracji czy coś takiego... O co chodzi dalzcego nie działa, skoro wczesniej bardzo długo mi służyło czy to przez gre??... Bardzo mi zależy na tym GG ponieważ są tam prezenty i wgl.. miałem zapisane nr... a w starym gg wiekszosci nr nie mam;/

p.s mam 2GB Ram...

 

 

Prosze o pomoc i przepraszam za błędy ale mam dyslekcje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zgadzam z IamTheLaw

 

Testowałem AQQ i jakieś dzikie mi się wydało ;) Problem z tym, że GG10 nie jest zbyt dobre (chyba, że stuningowane), Reklamy i bardziej uniwersalny szit (z którego nie wszyscy korzystają).

 

Osobiście preferuję Pidgina (pod Windowsem i Linux z GTK), Kopete (Linux z KDE4), Kadu (Windows i KDE4), GG Lite (Windows)

 

No i warto wspomnieć o tlen.pl (komunikator)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

up +1

Mialem gg. Twitter, nk, gry i chat w jednym. Jak mozna z tego korzystac to ja nie wiem.

Mialem aqq. Tony wtyczek, do ktorych namawiaja cie znajomi zeby "nie bylo nudno". Jak mozna z tego korzystac to ja nie wiem.

Mam wtw. Cud, miód, malina. Jak mozna z tego nie korzystac to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPRDL... Kurde no sory ale co to ma być...? Chciałem otrzymać od was pomoc a wy piszecie co jest lepsze... Zrobie sobie nowy temat GG czy Tibia wybor życia.. a teraz prosze skupcie sie na tym TEMACIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xsenon to forum nie jest do rozwiązywania twoich problemów. VALHALLA TO NIE OFICJALNA POMOC TECHNICZNA.

Jak ktoś będzie miał dobry humor to ci pomorze jak nie to nie. Nie masz prawa rozkazywać w tym dziale. Bo VALHALLA jest miejscem do off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...