Skocz do zawartości

Revenge III


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł Gry:Revenge III

 

Gatunek:Przygodowa/Akcja

 

Fabuła-Rozmowa Majora Bordowego i Szeregowego Zielonego konczy sie tym że nagle pada strzał , a kto dostał ? Otóź dostał Szeregowy Zielony. Zostaje on ciężko ranny postrzelili go ludźe Bordowego budźi się po 6 latach ze śpiączki i chce wrucić do rodziny żony,córki i dwóch synów okazuje się że nie żyją zostali zamordowani przez Majora Bordowego za to że ten zabił Admirała Czarnego.Dla Szeregowego liczy się tylko zemsta. Musi dopaść oprawców swoiej rodziny . Nie zależy mu na niczym jak na tym by dopaść za wszelką oprawców rodizny. Oddano graczowi 12 poziomów zróżnicowanych w tym co 4 to boss , 4 rodzaje broni i pare rodzaj przeciwników.

 

Screeny:

 

Screen 1- http://www.gmclan.org/up6167_5_screen_1.html

 

Screen 2- http://www.gmclan.org/up6167_5_screen_2.html

 

Screen 3- http://www.gmclan.org/up6167_5_screen_3.html

 

Download:

 

http://www65.zippyshare.com/v/6519854/file.html

 

Podziękowania w pliku z grą i na końcu gry.

 

Grafika-Ignis/dyzmek

 

Dźwieki-dyzmek/ignis/IamTTheLaw

 

Fabuła-dyzmek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

download nie dziala, wrzuc na uploader gmclanowy

 

e: jednak dziala, trzeba zamienic w /file,html przecinek na kropke

 

e2: caly wsad to chodzenie do przodu - bez sensu

czasem wrogowie sie blokuja

udzwiekowienie jest niczego sobie...

...ale gdy trzyma sie w np. klika szybko a, dzwiek chodzenia sie powiela

w wiadomosciach brakuje interpunkcji

lecz jak na twoja pierwsza porzadne gre jest fajnie. nawet... chce sie grac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa ALE

Po screenach.

Widzę tu już kilka przykładów wmontowanych:> ale to nic:D

 

Jeszcze nie jest to wy*****e w kosmos ale już wygląda to całkiem całkiem(porównując do pozostałych produkcji tego pana)

Czekam na działający download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz strzelac w niego i unikac jego kul :-).

Dyzmku powiedz mi, czy w pierwszego bossa trzeba po prostu nawalać, czy jakoś coś z nim zrobić?

 

w ostatnim levelu tam gdzie jest zamorowany klucz musicie mor rozwalic z tego karabinu masyznowego co strzela duzymi zoltymi pociskami.

musisz strzelac w niego i unikac jego kul :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła gra :)

 

Ocenie 4/5 bo:

 

+

Fajnie się gra, ciekawa fabuła, dialogi(czego w innych grach nie widziałem jeszcze)

Dobre udźwiękowienie

Dobry Game Play

 

-

Nie ma rozrzutu broni

Zabicie policjanta z gnata jest praktycznie niewykonalne

Ochroniarze współpracują z zombie?!

 

 

Ogólnie bardzo fajna gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra, ciekawa fabuła, dialogi(czego w innych grach nie widziałem jeszcze)

aha...

Dobre udźwiękowienie

aha...

Dobry Game Play

aha...

 

Ogólnie bardzo fajna gra :)

 

 

gdyby to nie było 5 przykładów na krzyż to dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Adrianie masz rację efekt rozbijania pocisku o ścianę również jak by to powiedzieć za pożyczony z przykładu strzelanki , grafika może i nadal nie ciesząca się realnością ale proszę przyznać że robię postępy :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis masz rację mogłem urozmaicić levele o jakieś textury , obiekty itp szafy , meble biurka , fotele , krzesla ,lawki w przyszlych grach nie zapomne o tym by poziomy miala elementy otoczenia nie moga byc puste macie racje :-).

 

już nie dłógo zacznę pracę nad Revenge III-horror mod jest to mod nie majacy nic wspolnego z revenge 3 zmienia on cale srodowisko gry ogolnie by bylo przerazajaco zobacyzmy jak ta modyfikacja wyjdzie juz pisze fabule wstepna do tego. cos jak by szeregowy zielony na jednej z misij nie chcacy postrzeliwuje dziewczyne ona umiera i go przesladuje :-) to jest mod a nie kolejna czesc gry :-). zobaczymy jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z pierwszych newsów co do gry Revenge IV jest to że akcja gry będzie dziać się na platrofmie morskiej czy tam wiertniczej na środku oceanu , mam już fajną fabułę która zlepia się w całość ale wszystko w swoim czasie :-) , na razie odpoczywam ale jak zacznę tworzyć 4 cześć to dam znać :-) komu ta się nawet podobała ? robimy głosowanko czy chciał/a byś 4 cześci gry napisz tak lub nie ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czlowieku jak niechcesz żeby krytykowano twoją gre ,albo poprostu chcesz zrobić coś dobrego to:

-grafika nie jest aż tak ważna.. także tu się z nikim nie zgodze jeśli chodzi o grafike ,najwazniejsze aby nadawała grze klimatu(orginalność też by się przydała)

-dość dobra fabuła

-dźwięki pasujące do klimatu gry

-coś co zaciekawi gracza podczas grania w twoją gre (combo itp.)

-room nie może być w pół pusty ,popatrz na swój pokój ,tam napewno nie masz tylko kwiatka i komputera a w pokoju obok dywanu i szafki ,musisz jakoś wypełnić odpowiedio tego rooma

-efekty specjalne ,niekoniecznie genialne ,ale coś wymyśl

 

Jeśli nie potrafisz ogarnąć ,czegoś z tych pauz które wymieniłem to poucz się GML'a wrazie czegoś możesz otrzymać pomoc na forum :thumbsup:

 

A widzisz ,że oceniają źle gre ,pozatym jak gra podoba się np 2/6 osobom to napewno rób kolejną część niewypału ... jak juz masz zamiar robić następną część to chociaż skorzystaj z kilku pauz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi mroczny teamie:

-grafika nie jest aż tak ważna.. także tu się z nikim nie zgodze jeśli chodzi o grafike ,najwazniejsze aby nadawała grze klimatu(orginalność też by się przydała)

masz oryginalną grafikę, dyzmek taką robi, nikt inny

 

-dość dobra fabuła

Akurat fabuła jest tutaj zajedwabista. Zagraj to zobaczysz, bo na screenach fabuły nie widać (-sic!)

 

-dźwięki pasujące do klimatu gry

Dźwięki pasują akurat idealnie. Skromnie przyznam że jedną muzyczkę mu zrobiłem, z czego jestem dumny i się nie chwalę.

 

-coś co zaciekawi gracza podczas grania w twoją gre (combo itp.)

Jakie combo, ty czytasz co piszesz w ogóle? To nie tekken, mortal combat czy harley (https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=23716) tylko strzelanka. Sam gameplay i czas zabijania wrogow nie pozwolił by na takie ficzery.

 

-room nie może być w pół pusty ,popatrz na swój pokój ,tam napewno nie masz tylko kwiatka i komputera a w pokoju obok dywanu i szafki ,musisz jakoś wypełnić odpowiedio tego rooma

On jest prawie cały pusty (poza ścianami) a nie pół-pusty. Jak coś krytykujesz to zagraj a nie piszesz głupoty.

 

-efekty specjalne ,niekoniecznie genialne ,ale coś wymyśl
Jak pocisk poleci na sciane robi sie domyslny efekt z gma chyba smoke. Nie jest genialne ale jest. Zagraj a nie sie ośmieszasz

 

Jeśli nie potrafisz ogarnąć ,czegoś z tych pauz które wymieniłem to poucz się GML'a wrazie czegoś możesz otrzymać pomoc na forum :thumbsup:
Napisałeś mu coś do czego on sie stosuje, z rok zanim napisałeś tego głupiego posta. GML'a on sie uczy cały czas (widać postępy). Tak przy okazji zagraj, a potem sie wypowiadaj- taka mała rada dla ciebie na przyszłość (napisałem ci bo widać że bardzo lubisz porady). A teraz idź spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech geniuszu krytyki ,chciałbym ci zakomunikować ,że to były jedynie podpowiedzi ....

Spoko moge zagrać ,ocenie.

A te moje combo ... myslisz że combo jest tylko w grach tekken itp. ??

Tu się grubo mylisz to ,że to gra topdown niczego nie zmienia ,można zrobić w niej combo nawet jeżeli to strzelanka...

Do czego ono się przyda ? Amunicja się skończy to i masz gołe pięści ,a jak amunicja jest nieskończona to gra jest nudna więc masz 2 odpowiednik broni (pięści lub broń biała).

Oprócz tego przyznam grać w gre nie grałem ,ale teraz pobiore :thumbsup: bazowałem na komentarzach innych ludzi. Pozatym to że tobie gra się podoba to nieznaczy ,że jest genialna ,i chociażbyś tak nie mówił to tak się zachowujesz.

 

EDIT: Jednak w tej chwili nie pobiore ^^ z przyczyny takiej ,że mam dzielone łącze ,reszty chyba nie musze mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale ta gra jest głupia... czemu ty nie siądziesz raz a porządnie przy jednej grze i nie zrobisz czegoś pożądanego??

 

Powinniśmy zrobić konkurs na najgłupsze żeczy w grach... ta z pewnością wygrała by systemem poruszania... BEZNADZIEJA po co sterowania na WSAD jak wszstkie te klawisze sprawiają ze chodzi się do tyłu??

 

2. trafienie w przeciwnika sprawia ze zmienia on kierunek, wystarczy ze wyciągnę karabin i zaczyna sie on obracać jak szalony...

3.postać ciągle przycina się na ścianach....

4. jak ktoś tam napisał wyżej PUSTO...

5. w pewnym lvl jakiś pseudo robot przeszedł przez drzwi i nie mogłem go trafić... wiec spasowałem całkowicie i ją wyłączyłem...

6.Postać obraca się wokół nadgarstków... hmmm a to ciekawe...

7.Animacja zombie... wszystko było by fajnie tylko ze ręce prawie znikają jak się on obraca... zastanawiam się jak w czasie produkcji można tego nie zauważyć... ty pewnie nie chcesz tego widzieć...

 

Mógł bym wymienić tak z 15 lub więcej punktów ale nie chce mi się pisać...

 

ja daje 1/5... i to jest moja ocena... Rada ode mnie... ja już skończysz grę... to posiedź nad nią jeszcze tydzień poprawiając szczegóły... rób gry pod kontem graczy a nie swoim widzimisię... pomyśl co ludziom mogłoby się spodobać a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary... ty zobacz wyżej na mój post a nie mądrzyj się tutaj :thumbsup: ja nie oceniałem gry ,a dałem rade patrząc na komentarze innych ,więc koniec sprawy tak?

Nie zamiarzam sie z tobą kłucić i nie oceniłem gry.

Widzisz gdzieś ocene 0-5/5?? Ja nie ;p pozatym nie powiedziałem że grafika jest zła albo coś.

A co do grafiki yhmm... taka orginalna mówisz ,a sam koleś przyznał się do tego że z przykładu brał niektóre grafy.Skoro nie oceniłem gry to nie wypowiadaj się ,na temat mojej oceny...

 

EDIT: Widzisz ? Koleś nad tym postem się ze mną zgadza ,i nie bez powodów. I nie zdziwiłbym się że ty to naprawde dzymek ,bo chyba jako jedyny bronisz tą gre za wszelką cene.Błędy w grze mówią all za siebie.

Gre trzeba dopracować. Pewnie tam nie ma żadnego systemu broni ,albo jest on niekompletny skoro karabin obracał się jak szalony ,to trzeba to poprawić.

Moje rady może genialne nie są ,ale do gry napewno coś wniosą. :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...