Skocz do zawartości

Pes11 Mistrzostwo


Xseon

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec takk..... Mam pewien problem gdyż... Od dziecka gram w fifki pesyy.. Wczoraj przyszedł chłopak mojej siostry z pes 10 To zagraliśmy i 3 mecze wygrałem a 3 przegrałem i mam kilka pytań:

- Czy wielkość pada wpływa na umiejętności?

- Co lepsze w PES 10 Real czy Manchester United?

- Rooney czy C.Ronaldo? W PES 10 Bo C.Ronaldo wymiata nie do dogonienia.... za to Rooney ma dobre panowanie nad piłką trudno mu ją odebrać <-- Moja opinia :D I lepszy niestety Cristiano Ronaldo..

-Pes 11 Najlepszy klub? < oprócz Realu >

- Grac Man U ? czy kimś innym.... Bo Real to potęga, a Man U Ma słabą obronę..... po 74 UM i 71 UM a Real wiadomo 80-90 UM ;/;/

Te pytania są ważne bo gram o sporą sumkę o 200zł :D:D... On Trenuje na laptopie a ja nie posiadam obecnie żadnego Pesa anie Fifki....

Ale poprzednio przegrałem 4:3 mimo ,że wygrywał 3:0... Oczywiście C.Ronald hard-trick ;/;/ Ostatnie pytanie nie:

- Jak sfaulować C.Ronaldo aby zeszedł z boiska na cały mecz?? mogę dostać za to czerwoną kartkę ale wole grać w 10 i nie mieć przeciwnika który obiega całe boisko i z dystansu strzela... ;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytania można odpowiedzieć: zależy. Pad - kwestia przyzwyczajenia. MU/Real - zespoły inne, jak ci zależy, to zobacz, który ma wyższą pozycję w tabeli jakiejśtam. Rooney - Ronaldo: zależy od stylu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A Barcelona jakie ma statystyki? Mam Pesa 2011 na xboxa 360 i rzadko pykam, jak już to reprezentacjami. Jednakże Barca ma Messiego, a do tego resztę innych świetnych piłkarzy.

 

1) Wielkość pada nie ma wpływu, ale raczej gałki. Przykładowo jak mam oryginalnego pada do x'a oraz saiteka, to ten saiteka jest większy i gałki gładziej chodzą, jednakże ich wyprofilowanie jest gorsze (takie dziwne grzybki), że pod polem karnym w najważniejszych momentach potrafi zjechać mi palec i nie mogę wykończyć akcji.

2) Zamiast MU sprawdź Barsę.

3) Messi

4) Barsa?

5) Barsą

6) A po co chcesz faulować? Lepiej wytrenować się tak by nie musieć. Ja ogólnie staram się omijać czerwone kartki, żeby potem nie kombinować z ustawieniem składu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oczywiście C.Ronald hard-trick

try hard :)

 

Barcelona jest najlepsza w PES 2010 imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Barcelona jakie ma statystyki? Mam Pesa 2011 na xboxa 360 i rzadko pykam, jak już to reprezentacjami. Jednakże Barca ma Messiego, a do tego resztę innych świetnych piłkarzy.

 

1) Wielkość pada nie ma wpływu, ale raczej gałki. Przykładowo jak mam oryginalnego pada do x'a oraz saiteka, to ten saiteka jest większy i gałki gładziej chodzą, jednakże ich wyprofilowanie jest gorsze (takie dziwne grzybki), że pod polem karnym w najważniejszych momentach potrafi zjechać mi palec i nie mogę wykończyć akcji.

2) Zamiast MU sprawdź Barsę.

3) Messi

4) Barsa?

5) Barsą

6) A po co chcesz faulować? Lepiej wytrenować się tak by nie musieć. Ja ogólnie staram się omijać czerwone kartki, żeby potem nie kombinować z ustawieniem składu itd.

Barca jest wolna... Ja preferuje szybki tryb gry... Kontraataki... Messi jest szybszy od Rooneya ale łatwo piłke traci.... i jest dosyć niski czyli wrzutka odpada ;/

 

dlaczego temat to "Pes 11 Mistrzostwo" i dlaczego karmiecie trola

 

Dlatego ze dla bd grał o mistrzostwo :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Messi jest szybszy od Rooneya ale łatwo piłke traci....

to nie jest menedżer ani pokemony, tutaj o tym czy ktoś straci piłkę decydujesz bardziej ty, naucz się grać i nie polegaj w tym stopniu na statystykach.

 

@EDIT:

doubleposty też są passe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest menedżer ani pokemony, tutaj o tym czy ktoś straci piłkę decydujesz bardziej ty, naucz się grać i nie polegaj w tym stopniu na statystykach.

 

@EDIT:

doubleposty też są passe

eeee.... Taak tyle ze wiesz gdy już dochodzi do konfrontacji ze przeciwnik na przeciwnika to Messiemu łatwo zabierają a Rooney wyciągnie nogę gdzieś tam i nie traci piłki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...