Skocz do zawartości

Alfabetrox


zidanexx

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :bye1: z tego powodu że u mnie w Białymstoku jest nuda na maxa i jest strasznie gorąco postanowiłem zrobić tym razem PROgram PROdukcji zidanexx.

Otóż że jest to mój pierwszy program i niewiedziałem jak się do niego zabrać ale potem pomyslałem co jest u mnie bardzo rzadkie :P i zrobiłem "coś" jest to program który ma wpisane polskie (bo nie niemieckie)litery alfabetu... Lecz to się nie nadaje do publicznego wystawienia <_<

 

Link: http://www.gmclan.org/up1059_4_Alfabetorox.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: po co to komu? <_<

 

Stawiam 0/10. Nie znam głąbów, którzy nie znają na pamięć alfabetu. Gdyby polskie litery dało się skopiować, postawiłbym 2/10, bo nie wszyscy mają polskie kopie Windowsa.

 

Nie wiem także, dlaczego napisałeś wielkimi literami cząstkę "PRO". Nie jest to PROfesjonalna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Z nudów lepiej rób minigierki, nie miniprogramy. Bo jeśli nawet robisz coś z nudów, lepiej pomyśl, czy warto to dać na net i czy będziesz kiedyś z tego korzystał.

 

PS. I tak nie podniosę ci oceny. To, że robiłeś program z nudów, nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhm, yhm teraz cytacik, który TY powiedziałeś zidanexx: "Matthew_Kane robisz bardzo dużo gier ale są za przeproszeniem pojebane ...Może zrób jakąś większą produkcję a nie ciągle szybko małe gierki". I ty to mówisz? To nie są małe gierki, ale nieważne. Twój program nie ma sensu, przyszłości... To równoważne z pokazaniem screena twojego programu. Jeśli moje są p******e to jakie są twoje? To po prostu śmieszne...

 

PS. JA nie robię MAŁYCH gierek tylko robię je bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

wiesz co robi pies jak się nudzi? siedzi i j*** liże.

idź się lepiej leczyć na głowę, może jeszcze jest jakiś ratunek... takiego głupiego programu jeszcze nie widziałem, do tego trzeba kliknąć dokładnie w strzałkę, żeby przejść dalej, mogłeś chociaż prezycyjne kolizje wyłączyć :/ i po co robić to na oddzielnych roomach, starczy tablica, ale widocznie tak się nudziłeś że wolałeś dookoła

co nie zmienia faktu, że jest to najgorsza gra jaką widziałem (Cairo 3 to przy tym hit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...