Skocz do zawartości

Zablokowane Zmienne


Rekomendowane odpowiedzi

Z gm korzystam od niedawna więc jestem trochę zielony. Mam kilka zmiennych globalnych (życie bohatera, punkty....) , które wrzuciłem do creation coda w roomie. Jak nie umieszczę ich w drugim roomie to nie mogę nic robić (poruszać się, strzelać...), a jak ich tam wrzucę to przy przejściu do drugiego rooma restartuje mi zmienne. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ja o ty wiem tylko jak tak zrobię to w drugim roomie nie mogę nic zrobić. Co tu jest nie tak??? Próbowałem tak i wrzucić to do rooma i nic. Dopiero jak wrzucę to do każdego to działa ale wtedy w każdym nowym rommie te zmienne się restartują. Czy ktoś da radę pomóc.

 

PS. Te zmienne dać w create co nie??

 

W czym tutaj tkwi problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie rozumiecie o co mi chodzi.

Tak te zmienne są globalne. Jak wstawię ich do pierwszego roomu wszystko chodzi i jest ok, ale już w drugim roomie(w nim nie ma ich wstawionych bo jak powiedział platyna wystarczy w pierwszym) nie można nic robić. Obiekty się nie ruszają nie da się strzelać chodzić. Jak wstawię zmienne (globalne) do oby dwóch roomów no to w drugim romie zmienne się resetują. Dlaczego tak jest. Wcześniej wszystko działało. Co może być przyczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...