Skocz do zawartości

Seid powrucił!


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż temat o grze: "Seid 3: sen na jawie" nie istnieje postanowiłem napisać w tym temacie ponieważ miałem jakże złudną przyjemność grać w tą grę. Gra straciła to coś, bluzgi na lewo i prawo odrzucają mnie jako gracza i fana kolekcji. Zniesmaczony wyzwiskami pomiędzy brodatą pielęgniarką a Seidem, brnąc przez piekło niszcząc obwody szkieletów i jakieś zmutowane cyborgo-zombi doszedłem do momentu, gdy spotykami (Spojeler!) wujka naszego herosa. Rozmowa tutaj była już na poziomie, lecz nadal nie czuć tego wspaniałego klimatu, jakiego można było doznać w poprzednich wydaniach. W pełni się zawiodłem... Zapowiadało się pięknie, lecz idąc za nowym słowinikiem sejda: **** **** g*wno *** z ***** tego ***** wyszło (gwiazki zastąp przekleństwami).

 

Oby twórca gry, wydał wersję 2.0 gry Seid 3: Sen na jawie. Z usuniętymi bluzgami i poprawionymi dialogami. Wtedy może będzie nadzieja dla seida...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w TĘ GRĘ, do jasnej anielki.

zombie.

spotykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie jest niepotrzebne, gdy cytuje post powyzej.

druga sprawa, ze znielubilem te forme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsichiX bardzo dobrze zrobił.

Koleś okazywał nam 0 szacunku w ogóle nie starając się o poprawność wypowiedzi, nawet sam nie przeczytał tego co "napisał".

Może sobie kupi słownik albo zainstaluje jakis plugin do przeglądarki przez ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...