Skocz do zawartości

Generator


Rekomendowane odpowiedzi

Znów byłem spalony jak Jamajczyk, ale tym razem bez urwania się filmu :P Na fazie napisałem w GM ten o to programik:

 

http://iglu.cz/hlava/generator.gmd

 

Generuje on debilne i idiotyczne zdania. Niektóre są zupełnie odjechane. Proponuje na początku przeczytać helpa.

 

Gra jest w gmd, więc możecie się przy okazji poduczyć jak np. robić losowe stringi i łączyć je w całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście debilne zdania. Dam przykłady:

Wesoły popek szorował notatnik w menel-budce
- ??

Tłusty żebrak ugotuje fabrykę prezerwatyw w banku
- jak można ugotować fabrykę :D ?

Zapalczywy rekin zamraża doniczkę trzy lata temu
- jak forma teraźniejsza czasownika może być podawana że było to robione trzy lata temu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdania z założenia nie mają sensu, więc się nie czepiaj :P

 

A co do tego ostatniego zdania... Może jakieś zakrzywienia czasoprzestrzenne? Albo osoba wypowiadająca to zdanie przeniosła się w czasie do momentu, w którym ów rekin zamroził doniczkę, skutkiem czego dla tejże osoby zdanie to było logiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator jest świetny. No i ładnie wygląda.

 

Mam tylko dwa zastrzeżenia. Czasem można znaleźć tam "w dupie u murzyna", "wysra", "lizodup" czy "miział". Psuje to obraz programu, w którym wychodzą czasem naprawdę absurdalne i psychodeliczne teksty. Przez te cztery-litery w głowie mej tworzy się obraz autora, jako szczyla z nadmiarem niektórych hormonów ... -_-

 

Nie chcę tu oczywiście wyjść na, jak to ktoś kiedyś napisał, matronę, która na dźwięk słowa "seks" padała zemdlona, ani (odnośnie szczyla) na starca patrzącego na świat z perspektywy swoich X lat (gdzie X to 12-18).

[Tak napisał też ten ktoś]

Niestety te wszystkie "kwiatki" psują program ... :closedeyes:

 

Druga wada to oczywiście czasowe nieścisłości typu "Pasteryzowany ogórek kupi Świętego Mikołaja miesiąc temu." Ale to nie rzuca się w oczy tak bardzo jak te wszystkie mądrości z pierwszego akapitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dawidsu, szczylem nie jestem (16 lat), a ten program powstał w trakcie mojego tymczasowego odlotu. Nic nie poradzę, że to jest takie debilne. Spójrz na to jednak z innej strony - jak człowiek jest spalony ziołem, i siedzi z kumplami również niemniej spalonymi, zaszyty w odludnym miejscu, i czyta kolegom te teksty, to to jest śmieszniejsze niż ci się wydaje. Teksty tego typu wywołują ataki niepochamowanego śmiechu, trwające nawet pół godziny. Jest strasznie śmiesznie, a śmiech to zdrowie :) Nie zrozumiesz tego, jeżeli nie przejdziesz na wyższy stan świadomości (tzn. zaczniesz palić maryśkę, do czego cię oczywiście nie namawiam - to twój wybór). Poza tym możesz ten program potraktować jako przykład jak tworzyć losowe stringi i do tego łączyć je w całość, poczym kopiować do schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziesz w ten tzw. przez ciebie wyższy stan świadomości, to rozśmieszy cie nawet zdanie (będziesz się śmiać 30min):

Penis zesrał się w prezerwatywę.

Zdanie nie ma sensu, więc dla kogoś takiego jak ja czy Dawidsu (nie palących) to nie śmieszy bo zdanie nie jest nawet logiczne. Po pierwsze jak Penis może się zesrać,

 

Jako przykład to ten program jest bardzo dobry, można się wiele nauczyć (np. jak zrobić losowe dialogi w przygodówce lub rpg).

 

PS.

Spójrz na to jednak z innej strony - jak człowiek jest spalony ziołem, i siedzi z kumplami również niemniej spalonymi, zaszyty w odludnym miejscu, i czyta kolegom te teksty, to to jest śmieszniejsze niż ci się wydaje. Teksty tego typu wywołują ataki niepochamowanego śmiechu, trwające nawet pół godziny. Jest strasznie śmiesznie, a śmiech to zdrowie :)

Jak to powiedział kiedyś jakiś doktor: "śmiech jest zdrowy bez dopalaczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...