Skocz do zawartości

Ciekawe artykuły na temat gamedevu


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy masz jakieś faktyczne zawodowe doświadczenie w pracy nad grami? Bo to co mówisz brzmi bardzo idealistycznie, ale zupełnie się nie ma do rzeczywistości.

Twoje teksty tym bardziej a przykład pierwszego Wiedźmina to w ogóle jakiś żart bo ile to coś powstawało?. Tak mam doświadczenie, żadne top gry ale moją opinie nie bazuje na własnym doświadczeniu(a jeśli nawet to bardzo minimalistycznie) tylko tych, którzy zajmowali się dużymi produkcjami. Tak trudno trochę poczytać? To co piszesz tyczy się MAŁYCH produktów, duże też tak powstają i jest śmiechu co nie miara(DNF). Nie zamierzam się z tobą kłócić bo i nie mam po co, mam tylko nadzieje, że z tego typu osobami nie będę już współpracował bo przygody jakie miałem są w zupełności wystarczające. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając te artykuły i oglądając wykłady może też zacznę sprzedawać swojego wtw2 na zasadzę płać ile chcesz :P może 100zł zarobie

 

problem że ni jak nie wiem jak za to się zabrać a tamten kolo od soldata dużo na sam temat działania takiej metody i kwestii prawnej za dużo nie powiedział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zakładasz przedsiębiorstwo jednoosobowe i jedziesz płacąc co miesiąc 400 zeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to bogaty jesteś

Nie chciałem się chwalić, ale skoro wyszło na jaw, to mogę przyznać publicznie, że jestem synem Billa G. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...