Skocz do zawartości

Problem z domeną no-ip


Dawka83

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem no-ip i modem działało normalnie gdy podałem kolegą linka to mogli oni wejść i przeglądać to co postawiłem na swoim serwerze (vetrigo). Teraz mam router pentagram cerberus p 6352 i gdy próbuje się wejść na domenę no-ip wyskakuje prośba o autoryzację (zdjecie). Domyślam się że chodzi tu o porty jednak nie wiem do końca gdzie je przekierować, oto mój interfejs w routerze (zdjecie). Proszę was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz router Pentagram. A złożyłeś kotka w ofierze? :)

 

Popróbuj z hasłem admin, administrator. Proste jest, chyba że dostawca zastrzegł sobie taką możliwość. Ja tez po zmianie internetu na radiówkę, nie mogę żadnego serwera postawić, chociaż dzwoniłem do dostawcy (SpeedTransfer) o odblokowanie portów, lecz się nie zgodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się u ciebie wstawiać w tych polach '*' jak u mnie ale bym spróbował wpisać:

local ip: twoje ip

remote ip: *

local port: * - *

public port: zakres portow jakie chcesz przekierować

 

EDIT: ewentualnie coś w opcji virtual server jeżeli twój posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdził czy możesz postawić server do jakiejś prostej gry bez no-ip w której wiesz jakie porty trzeba przekierować. Np. Gravbox Jakluba u niego trzeba przekierować port 14804 https://gmclan.org/index.php?liga24&act...load&zm=373

 

Mógłbym spróbować do ciebie dołączyć, jak byś podał swoje ip to się przekonasz wtedy czy problem nie stoi po stronie domeny no-ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz ci wyśle na pw.

 

Edit: Okazało się że winą nie jest przekierowanie portów. Jakieś inne propozycje? Z mojego adresu ip (nie no-ip) też takie samo okienko. Dostęp jest tylko i wyłącznie dla localhosta.

Eidt2: Już wiem router wywołania do mojego adresu ip z mojego adresu traktuje jako próbę zalogowania się do panelu wiec wywala okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...