Skocz do zawartości

Team request!


gmysu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ha!

 

Ponieważ nie jestem szczególnie uzdolnionym plastycznie typem, pojawił się problem grafiki i wszystkiego związanego z szeroko pojętymi uzdolnieniami artystycznymi.

 

Dlatego właśnie szukam ludzi do teamu - sam wnoszę:

 

Silnik Multiplayer (MMORPG chyba nie, przynajmniej nie od czasu wyłączenia GmTHreads), z następującymi ficzerami:

 

-PVP

-PVE

-System statystyk postaci

-Multi Room (mam do tego systemu napisany edytor mapek który udostępnię world designerom, śmiem twierdzić że lepszy niż standardowy wynalazek z GM 6.1+)

-Konta graczy (4 postacie, 4 klasy);

-System ekwipunku (przedmioty są widoczne na postaciach po założeniu)

-Customizację (LOL) wyglądu postaci - tzn jeśli tylko jakiś grafik zrobi różne oczy, włosy itd to są widoczne na postaciach.

-Chat lokalny/globalny

-System emotek w grze

-Zewnętrzne zasoby

-System Gui/Hud (może przesadziłem troszkę z tym Gui ale jest funkcjonalny)

-System Skilli

 

No i siebie - czyli twórcę wszystkiego wypisanego powyżej + PHP i mysql, co może się przydać w późniejszych etapach projektu.

 

Potrzeba:

Grafików którzy zrobią sprite/tilesety w bajkowo-śreniowiecznie-pixelartowym stylu do platformówki [32x32px - kafel] [256x cośtam x 32 - tile set], grafiki postaci (animacja szkieletowa, wystarczą podzielone na ruchome części sprite

Muzyków - wszystko co będzie pasować do ogólnie przyjętej konwencji

Projektantów poziomów, potworów, przemiotów... do wszystkiego dam odpowiednie narzędzia.

 

Oferuję:

Każdy zaangażowany w projekt dostanie edytor poziomów i skrypty do ich wczytywania do swoich prywatnych projektów. No i oczywiście credits/część profitów jeśli tylko takie się pojawią.

 

Jeśli czujesz się na siłach w którejś z wyżej wyszczególnionych kategorii i masz lat 17+, napisz w tym temacie. Skontaktuję się z tobą którymś tajnym kanałem, przy okazji przekażę skriny && wszystkie dodatkowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Eclipse przerobił ;3

 

 

Hoho! Tyś widzioł Eclipse! To tak zagadkowa materia i do tego napisana w VB że najodważniejsi odpadają. Chcecie zobaczyć GameMakerowy loader na początku?

 

http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=494953&st=0&p=3668149entry3668149

 

W tym temacie bardzo mocno musiałem bronić "poglądu" że to nie RPG Maker, a tylko tymczasowe graficzki z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho! Tyś widzioł Eclipse! To tak zagadkowa materia i do tego napisana w VB że najodważniejsi odpadają. Chcecie zobaczyć GameMakerowy loader na początku?

 

http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=494953&st=0&p=3668149entry3668149

 

W tym temacie bardzo mocno musiałem bronić "poglądu" że to nie RPG Maker, a tylko tymczasowe graficzki z niego.

 

To jest RPG Maker ze zmienioną belką na gm-ową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest RPG Maker ze zmienioną belką na gm-ową

Nawet na trola się nie nadajesz, za cienki w majtach jesteś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nawet na trola się nie nadajesz, za cienki w majtach jesteś ;)

Ale to już wiemy od dawna i dodajemy IamTheLawa do listy ignorowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jesteście głupi, bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...