Skocz do zawartości

GRA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy w tym temacie jedyne co potrafie to modelowac 3d jeszcze sa problemy z texturowaniem,ale caly czas sie ucze ,chcialbym zrobic gre ale nie umiem programowac chcialby ktos pomoc w zrobieniu gry? im wiecej osob tym lepiej ,mozna by zrobic jakas fajna gre, watpie zeby byly z tego jakies zyski ale zawsze jest ta satysfakcja z dobrej gry no i zawsze sie ma autorstwo :) chodzi mi o zrobienie gry 3D a to jak by wygladala to mozna ustalic po glosowaniu jakby znalezli sie chetni do zrobienia gry .pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja niechce programowac bo nie umiem dlatego tutaj pisze zeby ktos sie przylaczyl zeby zrobic gre:P juz napisalem ze ja modeluje nie umiem wszystkiego zreszta modelowania tez sie ucze i niewiem jak bym wyciagal jeszcze programowanie ,trudno samemu zrobic pozadna gre 3d :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki "pietrus" moze ty programujesz? :) oczywiscie pokaze jak modeluje wlasnie robie model dziewczyny jak skoncze to tutaj umieszcze.

PS:trudno bedzie znalezc kogos kto programuje w C++ :/

programuje, ale tymczasowo jestem "zawalony" projektami (dokładnie trzema). hmm, ale w sumie jak chcesz (to tylko propozycja ;P) możesz wbić się w moje projekty, bo grafik 3d w składzie to jest coś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pokaze najpierw jak modeluje jak skoncze laske robic :) bo moze wam sie nie spodobac :P pozdro

 

narazie umieszcze tyle ile zrobilem do poprawki jeszcze jest sporo no ale juz cos widac :)

 

52mz1.th.png

 

64cm.th.png

 

PS:w 3ds maxie umiem jeszcze animowac ,ale ucze sie jeszcze zeby ruchy postaci wygladaly jakos realnie co mi narazie wogule nie wychodzi:/ no i texturowanie wychodzi cos ala w cs 1,6 :/ jest jeszcze sporo nauki w tym kierunku ale jest czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omaj gad, kcem zrobic grem 100 questow pobocznych 60 godzin grania rpg grafa jak w obliwionie 10mb dialogow + tlumaczenia na wszystkie jezyki swiata nie umiem programowac i malowac grafiki ale moge dac pomysl trzeba byc rycerzem uratowac swiat i ksieshnicke i zrobic pare dialogow dobże pisze po polskó pozdrawiam newbie

 

człowieku. po co w ogóle piszesz, jeśli z góry wiesz, że nikt nie ma zamiaru robić wyjątku specjalnie dla ciebie i z samych grafik od początku robić gry =|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też robie (robiłem) w 3ds Max 7... jeszcze nawet mam pełną wersje gdzies :D Ale ja to bym tą laske zrobił lepiej :P przeciez to nie laska tylko jakies dziecko... no bo laska to ma kształty... wiesz "klepsydra" a nie "szklanka" :P

 

PS:Moze nawet gdzies znajde swoj krótki filmik 3D :P to pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoncze render i pokaze )

PS:Pablo 1517 w jakim czasiezrobilbys to swoja postac?

 

Racja dziewczyna z tamtego mi nie wyszla,zreszta textury nie moglem znalezc czlowieka :/ wiec przerobilem z tego robota heh jak zrobie cos lepszego to zapodam :)

 

89ej.th.png

 

93oq.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem przyadkowo pomyslalem ze zrobie krotki filmik Star Trek lub cos podobnego :) akurat modele mi do tego pasuja.Animacja wkrotce narazie screeny.

 

Jakas scena z 2 statkami:

1qp2.th.png

Sama kapsula :

2zf0.th.png

 

PS: Filmik jesli mi sie uda bedzie w kreskowkowym stylu a dokladniej w celsheldingu o ile sie uda narazie to statki sa tak zrobione :)

Filmik moze wogule nie wyjsc jesli nie bede mial czasu, ale spokojnie jak wyjdzie to go wrzuce :D:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem z kumplami zrobic gre strategie mam nadzieje ze sie uda ,narazie niebede nic wiecej na ten temat mowil bo jeszcze nic nie wiadomo, ale grafika jak bedzie w grze o to ona:

grane4.th.jpg

narazie tyle zdarzylem wymodelowac przez 3 dni.

PS: co sadzicie o grafice? niewiem tylko czy pasuje taki styl do strategi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, ale samo wymodelowanie budynków to nawet nie mozna nazwac zaczeciem robienia gry. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ja stawiam na kilka renderów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...